Lider wygrał w Kętach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 maja 2021 11:11

Po zwycięstwie w derbach gminy Kęty Team Sport Hejnał przegrał u siebie z liderem Ligi Okręgowej.

Jedyny gol w meczu padł w 63. minucie. Dobry strzał z woleja zaprezentował Kalicki. Piłka po jego uderzeniu dotarła na lewy róg bramki.

W 75. minucie strzał Walusia zablokowali obrońcy. Później po strzale jednego z zawodników gospodarzy futbolówka leciała do bramki, ale zatrzymali ją rywale.

,,Przeciwnik dobrze się bronił. My nie mieliśmy wielu okazji do strzelenia gola. Sytuacja stała się trudna, ale walczymy dalej” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Środa 12 maja Team Sport Hejnał Kęty – Tempo Białka 0:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Kalicki (63.)

Skład Teamu Sportu Hejnału: Drewniany, Karpiński (65. Waluś), J. Januszyk, A. Januszyk, Rogala (87. Wawro), Cepiga, Jurczak, Nycz (78. Wysogląd), Ogórek (75. Mąsior), Oczkowski, P. Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .