Lider B Klasy zremisował w Brzezince

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 kwietnia 2019 09:44

Sygnał zremisował bezbramkowo w Brzezince z Iskrą. Walka o awans do A Klasy została wznowiona.

Był to mecz toczony w środku pola. Sytuacji bramkowych było bardzo mało. Jedynie w 75. minucie Nagi miał piłkę na piątym metrze, ale uderzył prosto w bramkarza.

,,W pierwszej połowie grano w środku pola. Później my byliśmy częściej przy piłce i próbowaliśmy ją rozgrywać. Nie było jednak z tego efektu spodziewanego. Przeciwnik grał dziś bardzo agresywnie, może nawet i brutalnie. Ogólnie zawodnicy z obu stron otrzymali sporo kartek” – powiedział Krzysztof Socha, trener Iskry Brzezinka.

,,Drużyna Iskry zaprezentowała antyfutbol. To był futbol amerykański w ich wykonaniu. Iskra uciekała się do regularnych fauli, głównie bez piłki, aby tylko nie pozwolić grać mojej drużynie w piłkę. Moim zdaniem sędzia Wesołowski ponosi pełną odpowiedzialność za taki przebieg meczu,  ponieważ nie zrobił nic aby utemperować złośliwe faule i zachowanie zawodników Iskry. Sędzią nie podyktował ewidentnego rzutu karnego w sytuacji, gdzie wycięty w pień został Sarna. Nie podyktował dwóch ewidentnych czerwonych kartek za  faule oraz zachowanie zawodników drużyny przeciwnej. Sędzia asystent stał kompletnie bez reakcji widząc bezpardonowy faul bez piłki na naszym pomocniku. Od nas trenerów wymaga się licencji, kursokonferencji itd.bo jak tego nie mamy to od razu sypią się kary.  Czy po takim przedstawieniu które zafundowali rozjemcy, ktoś może wyciągnąć jakiekolwiek konsekwencje z ich pracy?  A czy ktoś sprawdza dokumentację, licencje, szkolenia tych osób. Na ten moment mamy czterech zawodników z urazami takimi jak potłuczone stawy i żebra. Michał Zdeb wylądował na SOR. Ma nogę w szynie ” – powiedział Damian Pałamarczuk, trener Sygnału Włosienica.

Sobota 13 kwietnia Iskra Brzezinka – Sygnał Włosienica 0:0

Składy:
Iskra Brzezinka: Baruś, Tomasik, Koczur, Zygmunt, Starowicz (65. Kloc), Rusinek, Wiecheć, Kucharczyk, Nagi, Wołek (77. Biesik), Rymek. Trener: Krzysztof Socha.

Sygnał Włosienica: Stachura Sz., Pacyga, Oczkowski, Stachura K., Walczak, Grubka ( 68. Korwin), Sulkiewicz, Pacyna, Sarna, Brzeski (74. Mondry ), Szpiegla ( 46.Zdeb). Trener: Damian Pałamarczuk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa