KS Chełmek zwycięstwem zakończył bardzo dobry miesiąc

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 kwietnia 2018

KS Chełmek wygrał na wyjeździe z LKS Żarki 3:0.

W pierwszej połowie przeważali goście. Dominację potwierdzili dwoma golami. Kumanek dośrodkował z prawej strony. Piłkę przyjął Psioda i strzałem z pięciu metrów skierował ją do pustej bramki. Później w polu karnym zdaniem sędziego faulowany był strzelec pierwszego gola. Rzut karny wykorzystał Kustra.

W drugiej połowie KS Chełmek wycofał się i grał z kontry. Gospodarze byli częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynikało. Bramkę zdobyli za to zawodnicy ekipy przyjezdnej. W 90. minucie z prawego skrzydła piłkę w pole karne wrzucił Kumanek. Kustra uderzył, ale futbolówka odbiła się od słupka. Próbę kolegi z drużyny dobijał Mrowiec. W tym wypadku również piłka otarła się od słupka.

– To był dobry miesiąc. W żadnym z kwietniowych meczów nie straciliśmy gola. Ogólnie to było nasze szóste zwycięstwo z rzędu – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 28 kwietnia LKS Żarki – KS Chełmek 0:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Psioda, 0:2 Kustra rzut karny, 0:3 Mrowiec.

Składy KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Sidor, Chylaszek, Martyniak, Kantek, Kurek, Kustra, Żyła (65. K. Bieniek), Cząstka (60. Mrowiec), Psioda (75. Kulig). Trener: Paweł Sidorowicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa