KS Chełmek wygrał z Brzeziną

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 października 2019 10:22

KS Chełmek wygrała u siebie z Brzeziną Osiek 3:0. Bramki strzelili Majka (dwie) i Kustra.

W 32. minucie prawym skrzydłem zaatakował Wykręt i dośrodkował w kierunku bramki. Na podanie nachodził Majka, który umieścił piłkę w siatce przy bliższym rogu. W 44. minucie sędzia zarządził rzut karny dla gości. Nie wykorzystał go Nalepa.

W 70. minucie Majka otrzymał podanie z lewej strony podanie od Hankusa i nie zmarnował sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. W 78. minucie skuteczną, indywidualną akcję przeprowadził Kustra.

,,Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Radziliśmy sobie w odbiorze piłki i szybko przechodziliśmy do ataku” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

,,Kluczowym momentem był niewykorzystany przez Nalepę rzut karny. W pierwszym kwadransie drugiej połowy graliśmy dobrze. Drugi gol utrudnił nam sytuacje” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota KS Chełmek – Brzezina Osiek 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Majka (32.), 2:0 Majka (70.), 3:0 Kustra (78.). Nalepa (Brzezina) nie wykorzystał rzutu karnego.

KS Chełmek: Żołneczko, Nędza, Chylaszek, Krzyśko, Kantek, Sidor (90. Lukas), Kustra (85. J. Bieniek), Stankiewicz  (75. Sermak), Majka (80.Pędrys), Hankus, Wykręt (60. Kaleta). Trener: Paweł Sidorowicz.

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek (46. M. Gros), Nalepa, R. Gros, Dąba (75. Noworyta), Narwojsz, Juras, Dziubek (60.Magiera), Zaremba, Antecki. Trener: Łukasz Szczepaniak.