KS Chełmek wrócił z Makowa Podhalańskiego bez zdobyczy

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 czerwca 2018

KS Chełmek przegrał z Halniakiem Maków Podhalański 1;2.
W 71. minucie jeden z zawodników Halniaka dośrodkował z prawego skrzydła. Kądziołka interweniował na tyle niefortunnie, że futbolówka odbiła się od bramkarza i wpadła do siatki. Był to więc gol samobójczy. Cztery minuty później po wrzutce z rzutu rożnego skutecznie główkował Bagnicki. Pięć minut przed końcem Kustra uderzył precyzyjnie z 25 metrów z lewego skrzydła.

,,Zagraliśmy słabo. Cieszymy się, że sezon się kończy, bo czekają nas pewne zmiany’’ – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 9 czerwca Halniak Maków Podhalańki – KS Chełmek 2;1

Bramki; 1;0 Kądziołka 71., 2;0 Bagnicki 78., 2;1 Kustra 85.

Skład KS Chełmek; Dziadzio – Kądziołka zm. 60. Żyła, Wójcik, Chylaszek, Kulig – Mrowiec zm. 65. K. Bieniek, Sidor, Cieciera zm. 78. J.Bieniek, Kustra – Psioda, Kantek. Trener; Paweł Sidorowicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa