KS Chełmek stracił dwa punkty w Krakowie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 kwietnia 2022 11:47

Walczący o utrzymanie w IV Lidze KS Chełmek zremisował na wyjeździe z Clepardią Kraków 1:1.

W 44. minucie na prowadzenie wyszli gospodarze. Piłka znalazła się przed szesnastką. Sadowski oddał ładny dla oka strzał. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła w okienko bramki. W 86. minucie przyjezdni wyrównali. Kibice znów zobaczyli urokliwego gola. Zza pola karnego uderzył Kantek. Futbolówka wpadła do siatki przy prawym rogu.

„Obie drużyny miały trudne warunki do gry. I oni i my graliśmy ambitnie. Chcieliśmy wygrać. Mimo wszystko remis uważam za sprawiedliwy wynik” – powiedział Kamil Orawczak, trener KS Chełmek.

Sobota 23 kwietnia Clepardia Kraków – KS Chełmek 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Sadowski (44.), 1:1 Kantek (86.)

Skład KS Chełmek: Przewoźnik, Kantek, Krzyśko, Sidor, Kukiełka, Lieber, Kustra (80. Bartuś), Savalenko, Pędrys (46. Kulig), Piątek, Kaleta. Trener: Kamil Orawczak.