KS Chełmek rozgromił outsidera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 czerwca 2016 17:38

KS Chełmek wygrał z Skawą Wadowice 5:0.

W pierwszej połowie gospodarze mieli problemy z sforsowaniem linii obronnej gości. Drużyna prowadzona obecnie przez Krzysztofa Barcika strzeliła wtedy jedną bramkę. W 10. minucie piłkę wywalczył Bloch. Uderzona przez niego futbolówka odbiła się od jednego z piłkarzy klubu z Wadowic i wpadła pod nogi Chojnowskiego, a ten skierował ją do siatki.

Na kolejne gole kibice KS Chełmek musieli poczekać do 75. minuty. Jeden z piłkarzy zespołu gospodarzy zagrał piłkę do środka. Tam przejął ją Chojnowski. Strzelec gola na 1:0 obsłużył dokładnym podaniem Warzechę, który podwyższył prowadzenie swojej ekipy. W końcowych minutach padły trzy bramki. W 85. minucie Chojnowski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Cztery minuty później gola na 4:0 zdobył Warzecha. W 90. minucie w sytuacji jeden na jeden Sergiel wymanewrował bramkarza Skawy i skierował futbolówkę do pustej bramki. Autor gola wszedł na boisko kilka minut wcześniej.

Sobota 11 czerwca KS Chełmek – Skawa Wadowice 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Chojnowski (10.), 2:0 Warzecha (75.), 3:0 Chojnowski (85.), 4:0 Warzecha (89.), 5:0 Sergiel (90.)

KS Chełmek:  Żołneczko, Domżał, Kulig, Wójcik, Sidor, Bachowski (88. Pater), Chojnowski (88. Sergiel), Kustra, Kaczor, Mika (72. Cieśla), Bloch (57. Warzecha). Trener: Krzysztof Barcik.

Skawa Wadowice: Sienkiewicz, K. Kuzia, Dyrcz (żółta, 60. Żwirkowski), Balon (żółta, 46. Balon), P. Gaudyn, M. Gaudyn, Góralczyk (żółta), M. Kuzia, Mamcarczyk, Talar Skawina.