KS Chełmek rozgromił outsidera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 czerwca 2016 17:38

KS Chełmek wygrał z Skawą Wadowice 5:0.

W pierwszej połowie gospodarze mieli problemy z sforsowaniem linii obronnej gości. Drużyna prowadzona obecnie przez Krzysztofa Barcika strzeliła wtedy jedną bramkę. W 10. minucie piłkę wywalczył Bloch. Uderzona przez niego futbolówka odbiła się od jednego z piłkarzy klubu z Wadowic i wpadła pod nogi Chojnowskiego, a ten skierował ją do siatki.

Na kolejne gole kibice KS Chełmek musieli poczekać do 75. minuty. Jeden z piłkarzy zespołu gospodarzy zagrał piłkę do środka. Tam przejął ją Chojnowski. Strzelec gola na 1:0 obsłużył dokładnym podaniem Warzechę, który podwyższył prowadzenie swojej ekipy. W końcowych minutach padły trzy bramki. W 85. minucie Chojnowski wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem.

Cztery minuty później gola na 4:0 zdobył Warzecha. W 90. minucie w sytuacji jeden na jeden Sergiel wymanewrował bramkarza Skawy i skierował futbolówkę do pustej bramki. Autor gola wszedł na boisko kilka minut wcześniej.

Sobota 11 czerwca KS Chełmek – Skawa Wadowice 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Chojnowski (10.), 2:0 Warzecha (75.), 3:0 Chojnowski (85.), 4:0 Warzecha (89.), 5:0 Sergiel (90.)

Składy:
KS Chełmek:  Żołneczko, Domżał, Kulig, Wójcik, Sidor, Bachowski (88. Pater), Chojnowski (88. Sergiel), Kustra, Kaczor, Mika (72. Cieśla), Bloch (57. Warzecha). Trener: Krzysztof Barcik.

Skawa Wadowice: Sienkiewicz, K. Kuzia, Dyrcz (żółta, 60. Żwirkowski), Balon (żółta, 46. Balon), P. Gaudyn, M. Gaudyn, Góralczyk (żółta), M. Kuzia, Mamcarczyk, Talar Skawina.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .