KS Chełmek przegrał u siebie z Victorią 1918

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 października 2018

KS Chełmek przegrał u siebie z Victorią 1918 Jaworzno 1:2.

W 19. minucie Witoń zagrał do Horawy, a ten minął bramkarza i skierował futbolówkę do pustej bramki. W 29. minucie jeden z zawodnikow Victorii zagrał wzdłuż szesnastki, a skuteczny strzał z jej narożnika oddał Żurawik. W 51. minucie goście przeprowadzili skladną akcję. Dobrym uderzeniem z siedmiu metrów zakończył ją Goryczka. Futbolówka przeleciała pod łokciem Żołneczki i wpadła do siatki przy bliższym rogu. W końcówce sędzia nie uznał gospodarzom gola. Jego zdaniem był spalonym.

,,W pierwszej połowie mieliśmy dużo sytuacji bramkowych. Już wtedy mogliśmy zapewnic sobie zwycięstwo. W drugiej gra się wyrównała” – powiedział Marek Dulęba, kierownik drużyny KS Chełmek.

Sobota 27 października KS Chełmek – Victoria 1918 Jaworzno 1:2

Bramki: 1:0 Horawa 19., 1:1 Żurawik 29., 1:2 Goryczka 51.

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Chylaszek, Sidor, Kantek, Żyła zm. 75. Psioda, Kaleta zm. 85. K. Bieniek, Wykręt, Kustra, Horawa, Witoń. Trener: Paweł Sidorowicz.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa