KS Chełmek odebrał punkty wicemistrzowi V Ligi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 czerwca 2019 23:55

KS Chełmek zremisował z Tempem Białka. Ostatecznie gospodarze zajęli drugie miejsce w tabeli, a goście byli trzeci.
W  32. minucie po rzucie rożnym jeden  z zawodników Tempa nabił rywala, a ten przypadkowo skierował futbolówkę do swojej bramki. W 35. minucie Sermak otrzymał podanie od Wykręta i strzelił precyzyjnie z 10 metrów wewnętrzną częścią stopy. W 40. minucie Nędza doszedł do piłki wrzuconej przez Kumanka i strzelił gola głową. W 89. minucie w zamieszaniu podbramkowym najlepiej zachował się Pająk, więc wyrównał stan rywalizacji. W doliczonym czasie gry Kustra skierował piłkę do siatki, ale tego gola sędzia nie uznał.

,,To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Szkoda, że sędzia nie uznał gola na 3:2. Naszym zdaniem padł prawidłowo. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie i walkę w całym sezonie” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 15 czerwca Tempo Białka – KS Chełmek 2:2 (2:1)
Bramki: 0:1 gol samobójczy (32.), 1:1 Sermak (35.), 2:1 Nędza (35.),  2:2 Pająk (89.)

Tempo Białka: Koper, Bisaga (59. Wróblewski), Gruca (71. Gruca), Balcer, Bryła, Frączek, Mentel, Ficek, Ostrowski, Pająk, Puzik.

KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Żyła (85. Podbrożny), Kantek, Sidor, Sermak(70. Glauber), Kustra, Wykręt (80.M. Bieniek), Kaleta, Psioda, Nędza. Trener: Paweł Sidorowicz.