KS Chełmek obudził się w drugiej połowie i spokojnie wygrał

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2018 17:21

KS Chełmek wygrał z Garbarzem Zembrzyce 4:1.

W pierwszej połowie działo się niewiele. Kibice czekali na gola do 43. minuty. Wtedy to prostopadłe od jednego z zawodników gospodarzy otrzymał Witoń. Obrońca Garbarza próbował go powstrzymać, ale interweniował tak niefortunnie, że skierował futbolówkę do własnej bramki.

W 48. minucie w szesnastce faulowany był Horawa. Rzut karny wykorzystał Kustra. W 65. minucie strzelec trzeciego gola dośrodkował z rzutu rożnego, a gola głową zdobył Sidor. Ten sam piłkarz wpisał się na listę strzelców w 75. minucie. Tym razem wrzucał Horawa. W końcówce gola honorowegon zdobyli goście.

,,Pierwszą połowę przespaliśmy. Na drugą wyszliśmy dużo lepiej zmotywowanu i nasza gra mogła się podobać” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 15 września KS Chełmek – Garbarz Zembrzyce 4:1

Bramki: 1:0 samobójcza 43., 2:0 Kustra rzut karny 48., 3:0 Sidor 65., 4:0 Sidor 75., 4:1 Bańdura.

Skład KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Kantek, Chylaszek, Żyła, Wykręt zm. 46. , Kustra zm. 75. Górski, Sidor, Horawa zm. 79. M. Bieniek, Psioda zm. 65. K. Bieniek, Witoń. Trener: Paweł Sidorowicz.