KS Chełmek coraz bliżej pewności utrzymania

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 czerwca 2021 18:31

KS Chełmek wygrał na swoim boisku z LKS Śledziejowice 2:1 i jest coraz bliżej zapewnienia sobie utrzymania w Keeza IV Lidze.

W 25. minucie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła zawodnika klubu z Śledziejowic Kukiełka zagrał tak niefortunnie, że piłka przelobowała bramkarza i wpadła do siatki.

W 28. minucie Palarczyk doszedł z futbolówką do linii końcowej i podał do Kustry. Ten efektownym strzałem wyrównał stan rywalizacji. W 80. minucie po wrzutce z prawej strony Nagiego gola głową zdobył Palarczyk.

„Zdobyliśmy bardzo ważne trzy punkty, które bardzo nas cieszą. Jesteśmy coraz bliżsi utrzymania” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

Sobota 5 czerwca KS Chełmek – LKS Śledziejowice 2:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Kukiełka gol samobójczy (25.), 1:1 Kustra (28.), 2:1 Palarczyk (80.)

KS Chełmek:  Bury, Łaski (55. Nędza), Juan, Wadas, Kukiełka (70. Pędrys), Palarczyk, Drobniak, Sidor, Kustra (65. Kaleta), Nagi Majka (75. Bloch). Trener: Paweł Sidorowicz.

LKS Śledziejowice: Nesterenko, F. Cyganek, Kharchuk,  Górski, M. Kowalczyk, D. Cyganek, S. Kowalczyk (72. Makieła), Stasik,  Szczepański, Rutkiewicz (68. Dudzik), Wąchała (80. Konarski).