Korona wygrała w Palczowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 maja 2021 14:05

Korona Harmęże wygrała 2:1 w Palczowicach z tamtejszym LKS i nadal jest wiceliderem B Klasy.

W 13. minucie Baran otrzymał prostopadłe podanie od kolegi z zespołu i strzałem z bliska pokonał bramkarza. W 63. minucie gospodarze wyrównali. Sędzia dopatrzył się zagrania ręka w polu karnym zawodnika klubu z Harmęż. Gola z wapna zdobył P. Folga. W 72. minucie oddał ładny dla oka i skuteczny strzał w samo okienko z rzutu wolnego z około 30 metrów.

„To był nasz najlepszy mecz w rundzie. Graliśmy z różnych powodów tylko w 11, ale postawiliśmy się wiceliderowi. Mieliśmy dziś bardzo młody skład ze średnią wieku 21 lat. To dobrze prognozuje dla naszej przyszłości. Mecz był wyrównany. Mieliśmy sytuacje bramkowe. Kowalczyk trafił piłką w słupek, a strzał Głąba z pięciu metrów obronił bramkarz” –  powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

„W pierwszej połowie mieliśmy tyle sytuacji, że spokojnie mogliśmy spokojnie zapewnić sobie trzy punkty. Pół godziny przed końcem zostaliśmy osłabieni, bo za dyskusje z sędzią i machanie rękoma P. Forma musiał zejść z boiska. Później nadal mieliśmy przewagę, ale jednak graliśmy trochę nerwowo” – powiedział Michał Smętek, prezes Korony Harmęże.

Sobota 15 maja LKS Palczowice – Korona Harmężę 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Baran (13.), 1:1 P. Folga rzut karny (63.), 1:2 Bargiel (72.)

Składy:
LKS Palczowice: Stańko, Nowak, P. Folga (90. czerwona), Mruczek, K. Kowalczyk, Cienkosz, Ziecik, Kołacz, Miętka, B. Kowalczyk, Głąb. Trener: Patryk Cienkosz.

Korona Harmęże: Sroka, Wykręt, P. Forma (60. czerwona za druga żółtą), Bargiel, Majewski, Rusinek, Fryś (75. Koziara), Rochowiak (85. Zjawiński), Tyran, Baran, Pawlak. Trener: Patryk Forma.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .