Korona Harmęże ma nowego trenera

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 stycznia 2020 22:22

Działacze Korony Harmęże porozumieli się z nowym trenerem pierwszej drużyny. Będzie nim Michał Mroczek.

Nowy szkoleniowiec Korony grał w  MKS Podłęże, Victorii Jaworzno, Ciężkowiance Jaworzno, KS Bystra, Iskrze Rybarzowice, Polonii Luszowice i Orle Kozy. Trenował SALOS Sosnowiec, Zgodę Byczyna, 1 AZS AWF FC Katowice, Victorię Katowice, Zryw Kąty, Sokoła Słotwina.

,,Sytuacja nie jest łatwa, ale lubię ciężkie wyzwania. Jeśli będzie taka potrzeba, to sam wyjdę na boisko, żeby pomóc klubowi. Wierzę jednak w to, że są w nim ludzie oddani i będzie dobrze i zrobimy lepszy wyniki na wiosnę niż na jesień” – powiedział Michał Mroczek.

Zespół wznowił treningi w tym tygodniu. Plan sparingów jest tworzony.

,,Zapraszamy zawodników chętnych do gry. Jesteśmy otwarci na współpracę. Zainteresowanych proszę o kontakt pod numer telefonu 694215650” – dodał trener.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa