Komplet zwycięstw Iskry z Koroną

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2021 22:17

Kilka dni po awansie do Keeza A Klasy Iskra ponownie wygrała z Koroną. W tym sezonie wszystkie mecze między tymi zespołami kończyły się sukcesem zespołu z Brzezinki.

W 44. minucie po ładnej, trójkowej akcji Wojtaszaka, Scąbra i Skiernika ten ostatni wyłożył piłkę Samkowi, który skierował piłkę do pustej bramki. W 65. minucie z prawej strony dobrze wrzucił Krzemień. Wykorzystał to Skiernik.

W 71. minucie zawodnicy Iskry wymienili się kilkoma podaniami w polu karnym. Strzał Scąbra obronił bramkarz, ale dobitka tego samego zawodnika była precyzyjna. W 73. minucie było 4:0. Wrzutkę Wojtaszaka ekwilibrystycznym strzałem głową sfinalizował Nagi. W 80. minucie Skiernik doszedł do futbolówki wrzuconej przez Wojtaszaka i ustalił wynik spotkania.

„Mimo awansu do Keeza A Klasy drużyna nadal realizuje kolejny cel na ten sezon. Są nimi kolejne zwycięstwa. W pełni zdominowaliśmy to spotkanie i przy lepiej ustawionych celownikach mogliśmy wygrać wyżej.

„Zagraliśmy dziś w mocno osłabionym składzie, w którym ciężko  nam było podjąć walkę. W pierwszej połowie jeszcze walczyliśmy. W drugiej doszły kontuzje i walka się skończyła” – powiedział Michał Smętek, prezes Korony Harmęże.

Czwartek 3 czerwca Iskra Brzezinka – Korona Harmęże 5:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Samek (44.) 2:0 Skiernik (65.), 3:0 Scąber (71.), 4:0 Nagi (73.), 5:0 Skiernik (80.)

Składy:
Iskra Brzezinka: Baruś (46. Rogusz), Czarnik, Gąsiorek, Nagi, Drobisz (70. Mika), Płatek (46. Krzemień), Dziedzic (46. Skibicki), Wojtaszak, Skiernik, Samek (75. Przesór), Scąber. Trener: Rafał Skrzypek.

Korona Harmęże: A. Forma (65. Żołneczko, na bramce Tyran), Wykręt, Pawlak, Głowacki, P. Forma, Majewski, Rusinek, Bargiel, Chowaniec, Fryś (46. Zjawiński), Tyran. Trener: Patryk Forma.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .