Komplet wyników weekendowych seniorów

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 sierpnia 2018

Podajemy komplet wyników meczów czwartej grupy III, grupy zachodniej IV i V Ligi.

III liga grupa 4

Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ 2:1

Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska 0:2

Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce 2:1

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice 2:1

Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin 1:1

Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim 2:1

Stal Kraśnik – Avia Świdnik 2:0

Stal Rzeszów – Wólczanka Wółka Pełkińska 2:1

Wisła Puławy – Wisła Sandomierz 1:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Stal Kraśnik 3 2:0
1 Podlasie Biała Podlaska 3 2:0
3 Stal Rzeszów 3 2:1
3 Hutnik Kraków 3 2:1
3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3 2:1
3 Chełmianka Chełm 3 2:1
3 Sokół Sieniawa 3 2:1
8 Motor Lublin 1 1:1
8 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1:1
10 Sokół Sieniawa 0 0:0
11 Sartakus Daleszyce 0 1:2
11 Wiślanie Jaśkowice 0 1:2
11 Podhale Nowy Targ 0 1:2
11 Soła Oświęcim 0 1:2
11 Wólczanka Wólka Pełkińska 0 1:2
16 Wisła Sandomierz 0 0:1
17 Czarni Połaniec 0 0:2
17 Avia Świdnik 0 0:2

IV  liga grupa zachodnia

Dalin Myślenice – Orzeł Ryczów 6:0

Kaszowianka Kaszów – Clepardia Kraków 1:1

KS Olkusz – LKS Jawiszowice 0:3

Orzeł Piaski Wielkie – MKS Trzebinia / Siersza 2:0

Pcimianka Pcim – Górnik Wieliczka 0:0

Słomniczanka Słomniki – Beskid Andrychów 7:1

TS Węgrzce – Jutrzenka Giebułtów 1:2

Unia Oświęcim – Wiślanka Grabie 4:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Słomniczanka Słomniki 3 7:1
2 Dalin Myślenice 3 6:0
3 Unia Oświęcim 3 4:0
4 LKS Jawiszowice 3 3:0
5 Orzeł Piaski Wielkie 3 2:0
6 Jutrzenka Giebułtów 3 2:1
7 Kaszowianka Kaszów 1 1:1
7 Cleardia Kraków 1 1:1
9 Pcimianka  Pcim 1 0:0
9 Górnik Wieliczka 1 0:0
11 TS Węgrzce 0 1:2
12 MKS Trzebinia / Siersza 0 0:2
13 KS Olkusz 0 0:3
14 Wiślanka Grabie 0 0:4
15 Beskid Andrychów 0 1:7
16 Orzeł Ryczów 0 0:6

V liga

Arka Babice – Niwa Nowa Wieś 2:3

Halniak Maków Podhalański – Nadwiślanin Gromiec 1:1

Iskra Klecza Dolna – Tempo Białka 0:5

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Brzezina Osiek 0:4

LKS Rajsko – KS Chełmek 3:0

LKS Żarki – Victoria 1918  Jaworzno 1:0

Relaks Wysoka – Sosnowianka Stanisław Dolny 8:0

Zatorzanka Zator – Garbarz Zembrzyce 2:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Relaks Wysoka 3 8:0
2 Tempo Białka 3 5:0
3 Brzezina Osiek 3 4:0
4 LKS Rajsko 3 3:0
5 Zatorzanka Zator 3 2:0
6 Niwa Nowa Wieś 3 3:2
7 LKS Żarki  3 1:0
8 Nadwiślanin Gromiec 1 1:1
8 Halniak Maków Podhalański 1 1:1
10 Arka Babice 0 2:3
11 Victoria 1918 0 0:1
12 Garbarz Zembrzyce 0 0:2
13 KS Chełmek 0 0:3
14 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 0 0:4
15 Iskra Klecza Dolna 0 0:5
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 0 0:8

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa