Komplet wyników – tabele

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 września 2020 08:31

W ten weekend drużyny z IV, V ligi oraz A i B Klasy rozgrywały kolejki ligowe. Podajemy wyniki wszystkich meczów.

 

IV Liga Grupa Zachodnia

Garbarnia II Kraków – Clepardia Kraków 1:1
KS Chełmek – LKS Rajsko 0:0
LKS Śledziejowice – Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 6:2
Nowa Proszowianka – Unia Oświęcim 3:6
Orzeł Ryczów – Dalin Myślenice 2:0
Pcimianka Pcim – Słomniczanka Słomniki 4:0
Puszcza II Niepołomice – MKS Trzebinia 2:2
Sokół Kocmyrzów Baranówka – LKS Jawiszowice 2:2
Wiślanie Jaśkowice – Orzeł Piaski Wielkie 8:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Orzeł Ryczów 19 13:4

2

Beskid Andrychów 18 18:7

3

Wiślanie Jaśkowice 15 26:4

4

Sokół Kocmyrzów Baranówka 15 17:6

5

Unia Oświęcim 14 15:9

6

MKS Trzebinia 13 17:13

7

Dalin Myślenice 13 13:11

8

Orzeł Piaski Wielkie 13 11:15

9

KS Chełmek  11 12:8
10 LKS Jawiszowice 11 12:12

11

Pcimianka Pcim 10 12:9

12

LKS Śledziejowice 10 16:19

13

Clepardia Kraków 7 15:14

14

Słomniczanka Słomniki 7 5:11

15

LKS Rajsko 7 7:17

16

Garbarnia II Kraków 5 8:16

17

Puszcza II Niepołomice 5 10:21

18

Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 5 10:25

19

Nowa Proszowianka 1 3:19

 


V Liga 

Babia Góra Sucha Beskidzka – Brzezina Osiek 1:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Zatorzanka Zator 2:3
Sokół Przytkowice – MKS Libiąż 2:1
Sosnowianka Stanisław Dolny – Halniak Maków Podhalański 3:4
Team Sport Hejnał Kęty – Niwa Nowa Wieś 0:1
Tempo Białka – LKS Gorzów 3:0
Victoria 1918 Jaworzno – Nadwiślanin Gromiec 1:2
Zgoda Byczyna – Garbarz Zembrzyce 4:1

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Tempo Białka 23 28:6

2

Nadwiślanin Gromiec 22 20:9
3 Niwa Nowa Wieś  20 13:6

4

Team Sport Hejnał Kęty  19 28:7

5

Babia Góra Sucha Beskidzka 18 22:8

6

Brzezina Osiek 15 13:4
7 LKS Żarki 15 15:11

8

Sokół Przytkowice 15 14:10

9

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 14 19:14

10

LKS Gorzów 13 18:19

11

Halniak Maków Podhalański 10 10:17

12

Zatorzanka Zator 9 9:18

13

MKS Libiąż 9 9:17

14

Victoria 1918 Jaworzno 9 17:22

15

Zgoda Byczyna 8 10:18

16

Sosnowianka Stanisław Dolny 7 13:39

17

Garbarz Zembrzyce 0 4:38

 


A Klasa

LKS Bobrek – Orzeł Witkowice 1:0
LKS Bulowice – Pogórze Gierałtowice 1:0

Przeciszovia Przeciszów – Górnik Brzeszcze 1:1
Solavia Grojec – Zaborzanka Zaborze 2:1
Strumień Polanka Wielka – LKS Piotrowice 5:1
Sygnał Włosienica – Puls Broszkowice 7:4
Zgoda Malec – Soła Łęki 2:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Przeciszovia Przeciszów 20 25:7

2

Górnik Brzeszcze 19 28:6

3

Strumień Polanka Wielka 18 23:8

4

LKS Bobrek 16 17:12

5

Orzeł Witkowice 15 19:12

6

Zgoda Malec 13 22:17

7

Solavia Grojec 13 14:10

8

Soła Łęki 12 16:14

9

LKS Bulowice 12 13:20

10.

Sygnał Włosienica 6 20:28

11

Pogórze Gierałtowice 5 9:19

12

Zaborzanka Zaborze 3 5:21

13

LKS Piotrowice 3 7:25

14

Puls Broszkowice 3 16:35

 


B Klasa

Iskra Brzezinka – KS II Chełmek 4:2
Korona Harmęże – LKS Palczowice 3:2
LKS Głębowice pauzował
Skawa Podolsze – LKS Poręba Wielka 2:0

Miejsce

Nazwa drużyny

Punkty

Bramki

1

Iskra Brzezinka 21 32:13

2

Korona Harmęże 15 26:19

3

KS II Chełmek 12 27:17

4

Skawa Podolsze 7 13:17

5

LKS Palczowice 6 13:24

6

LKS Głębowice 4 13:23

7

LKS Poręba Wielka 3 11:22

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa