Komplet wyników seniorów – tabele

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   3 listopada 2019 21:33

Podajemy komplet wyników meczów IV, V Ligi i A oraz B Klasy.


IV Liga Grupa Zachodnia

Beskid Andrychów – MKS Trzebinia 1:1
Clepardia Kraków – Słomniczanka Słomniki 2:3
Cracovia II Kraków – Węgrzcanka Węgrze Wielkie 1:0
Czarni Staniątki – Dalin Myślenice 0:4
LKS Jawiszowice – Wisła II Kraków 0:2
LKS Rajsko – Wiślanie Jaśkowice 0:3
Orzeł Piaski Wielkie – Unia Oświęcim 0:3
Pcimianka Pcim – Orzeł Ryczów 3:3
Skawinka Skawina – Sokół Kocmyrzów 1:3

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Cracovia II Kraków 38 48:12
2 Wiślanie Jaśkowice 36 35:13
3 Wisła II Kraków 33 35:22
4 Pcimianka Pcim 29 29:19
5 Słomniczanka Słomniki 25 27:26
6 Orzeł Piaski Wielkie 24 32:27
7 MKS Trzebinia 24 23:16
8 Orzeł Ryczów 24 27:22
9 Beskid Andrychów 22 28:20
10 Dalin Myślenice 22 30:17
11 Unia Oświęcim 18 25:29
12 Clepardia Kraków 17 24:37
13 LKS Jawiszowice 14 25:45
14 LKS Rajsko 14 21:37
15 Skawinka Skawina 13 23:39
16 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 15:29
17 Czarni Staniątki 10 16:33
18 Sokół Kocmyrzów 5 20:40

 

V Liga

Babia Góra Sucha Beskidzka – Victoria 1918 Jaworzno 1:1
Brzezina Osiek – Nadwiślanin Gromiec 3:1
Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Garbarz Zembrzyce 3:1
KS Chełmek – Halniak Maków Podhalański 3:0
LKS Gorzów – Arka Babie 3:0
MKS Libiąż – Sosnowianka Stanisław Dolny 5:1
Niwa Nowa Wieś – Zatorzanka Zator 3;4
Tempo Białka – LKS Żarki 6:0

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
 1 KS Chełmek 34 43:10
2 Tempo Białka 33 45:11
3 Garbarz Zembrzyce 26 25:17
4 Brzezina Osiek 25 26:17
5 Nadwiślanin Gromiec 25 33:20
6 Niwa Nowa Wieś 24 45:21
7 Zatorzanka Zator 23 24:25
8 Victoria 1918 Jaworzno 21 24:19
9 Babia Góra Sucha Beskidzka 19 27:24
10 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 19 26:30
11 LKS Gorzów 18 23:25
12 MKS Libiąż 16 26:45
13 Arka Babice 11 11:33
14 Halniak Maków Podhalański 10 20:33
15 LKS Żarki 10 15:39
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 9:53

 

A Klasa

Zgoda Malec – LKS Piotrowice 4:1

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Team Sport Hejnał Kęty 28 41:13
2 Przeciszovia Przeciszów 24 28:11
3 Soła Łęki 22 26:13
4 Górnik Brzeszcze 22 30:17
5 Strumień Polanka Wielka 21 26:17
6 Zgoda Malec 18 31:25
7 Sygnał Włosienica 13 17:19
8 LKS Bobrek 13 25:33
9 Orzeł Witkowice 10 23:28
10 LKS Piotrowice 8 9:21
11 Solavia Grojec 8 16:40
12 Pogórze Gierałtowice 3 11:42

 

B Klasa

Iskra Brzezinka – Korona Harmęże 2:0
LKS Bulowice – Skawa Podolsze 1:1
LKS Głębowice- LKS Palczowice 0:2
Puls Broszkowice pauzuje
Zaborzanka Zaborze – LKS Poręba Wielka 3:0

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 LKS Bulowice 26 45:7
2 Puls Broszkowice 22 50:14
3 Iskra Brzezinka 22 22:11
4 Zaborzanka Zaborze 21 28:22
5 LKS Głębowice 19 26:24
6 LKS Palczowice 15 22:34
7 Skawa Podolsze 6 17:34
8 LKS Poręba Wielka 5 19:44
9 Korona Harmęże 3 12:51

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa