Komplet wyników seniorów – TABELE

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   27 października 2019 19:40

Podajemy komplet wyników IV, V Ligi i A oraz B Klasy.


IV Liga Grupa Zachodnia

Dalin Myślenice – Cracovia II Kraków 1:1
MKS Trzebinia – Orzeł Piaski Wielkie 0:2
Orzeł Ryczów – LKS Jawiszowice 3:1
Słomniczanka Słomniki – Beskid Andrychów 1:0
Sokół Kocmyrzów – LKS Rajsko 3:4
Unia Oświęcim – Pcimianka Pcim 1:2
Węgrzcanka Węgrzce Wielkie – Clepardia Kraków 1:1
Wisła II Kraków – Skawinka Skawina 1:6
Wiślanie Jaśkowice – Czarni Staniątki 2:1

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Cracovia II Kraków 35 47:12
2 Wiślanie Jaśkowice 33 32:13
3 Wisła II Kraków 30 33:22
4 Pcimianka Pcim 28 26:16
5 Orzeł  Piaski Wielkie 24 33:24
6 MKS Trzebinia 23 22:15
7 Orzeł Ryczów 23 24:19
8 Słomniczanka Słomniki 22 24:24
9 Beskid Andrychów 21 27:19
10 Dalin Myślenice 19 26:17
11 Clepardia Kraków 17 22:34
12 Unia Oświęcim 15 22:29
13 LKS Jawiszowice 14 25:43
14 LKS Rajsko 14 21:34
15 Skawinka Skawina 13 22:36
16 Węgrzcanka Węgrzce Wielkie 11 15:28
17 Czarni Staniątki 10 16:29
18 Sokół Kocmyrzów 2 17:39

 

V Liga

Arka Babice – Garbarz Zembrzyce 0:0
Brzezina Osiek – Zatorzanka Zator 2:2
Halniak Maków Podhalański – Tempo Białka 1:4
LKS Żarki – Babia Góra Sucha Beskidzka 0:0
Nadwiślanin Gromiec -KS Chełmek 2:1
Niwa Nowa Wieś – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:3
Sosnowianka Stanisław Dolny – LKS Gorzów 1:4
Victoria 1918 Jaworzno – MKS Libiąż 2:3

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
 1 KS Chełmek 31 40:10
2 Tempo Białka 30 39:11
3 Garbarz Zembrzyce 27 24:14
4 Nadwiślanin Gromiec 25 32:17
5 Niwa Nowa Wieś 24 42:17
6 Brzezina Osiek 22 23:16
7 Victoria 1918 Jaworzno 20 23:18
8 Zatorzanka Zator 20 20:22
9 Babia Góra Sucha Beskidzka 18 26:23
10 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 16 23:29
11 LKS Gorzów 15 20:25
12 MKS Libiąż 13 21:44
13 Arka Babice 11 11:30
14 Halniak Maków Podhalański 10 20:30
15 LKS Żarki 10 15:33
16 Sosnowianka Stanisław Dolny 1 8:48

 

A Klasa

LKS Bobrek – Team Sport Hejnał Kęty 0:7
LKS Piotrowice – Sygnał Włosienica 1:3
Orzeł Witkowice – Soła Łęki 1:3
Pogórze Gierałtowice – Górnik Brzeszcze 2:3
Przeciszovia Przeciszów – Solavia Grojec 5:1
Zgoda Malec – Strumień Polanka Wielka 1:4

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 Team Sport Hejnał Kęty 28 41:13
2 Przeciszovia Przeciszów 24 28:11
3 Soła Łęki 22 26:13
4 Górnik Brzeszcze 22 30:17
5 Strumień Polanka Wielka 21 26:17
6 Zgoda Malec 15 27:24
7 Sygnał Włosienica 13 17:19
8 LKS Bobrek 13 25:33
9 Orzeł Witkowice 10 23:28
10 LKS Piotrowice 8 8:17
11 Solavia Grojec 8 16:40
12 Pogórze Gierałtowice 3 11:42

 

B Klasa

Korona Harmęże pauzuje
LKS Palczowice – Iskra Brzezinka 0:3
LKS Poręba Wielka – LKS Bulowice 1:5
Puls Broszkowice -Zaborzanka Zaborze 3:4
Skawa Podolsze – LKS Głębowice 2:5

Miejsce Nazwa drużyny Punkty Bramki
1 LKS Bulowice 25 46:6
2 Puls Broszkowice 22 50:14
3 Iskra Brzezinka 19 20:11
4 LKS Głębowice 19 26:22
5 Zaborzanka Zaborze 18 25:22
6 LKS Palczowice 12 20:34
7 Skawa Podolsze 5 16:33
8 LKS Poręba Wielka 5 19:41
9 Korona Harmęże 3 12:49

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .