Komplet wyników seniorów

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 czerwca 2018

W portalu Fakty Oświęcim podajemy wyniki weekendowych meczów  IV grupy III ligi i V ligi oraz A  Klasy.

III liga grupa 4

Avia Świdnik – Karpaty Krosno 1;1

Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce 3;2

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1;1

Orlęta Radzyń Podlaski – Unia Tarnów 4;1

Podhale Nowy Targ – Resovia Rzeszów 1;3

Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska 5;1

Wisła Sandomierz – MKS Trzebinia / Siersza 2;0

Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim 2;0

Wólczanka Wólka Pełkińska – JKS 1909 Jarosław 2;3

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Resovia Rzeszów 77 61;22
2 Motor Lublin 71 70:29
3 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 64 50;31
4 Chełmianka Chełm 62 56;29
5 Podhale Nowy Targ 56 59;43
6 Stal Rzeszów 55 56;40
7 Wólczanka Wólka Pełkińska 55 56;42
8 Wiślanie Jaśkowice 48 52;56
9 Orlęta Radzyń Podlaski 46 45;47
10 Avia Świdnik 41 55;49
11 Soła Oświęcim 37 39;59
12 Spartakus Daleszyce 36 39;55
13 Podlasie Biała Podlaska 36 40;52
14 Wisła Sandomierz 36 30;46
15 JKS 1909 Jarosław 35 39;64
16 Unia Tarnów 35 48;70
17 MKS Trzebinia / Siersza 27 35;63
18 Karpaty Krosno 27 27;60


V liga

Garbarz Zembrzyce – Naroże Juszczyn 7;2

LKS Żarki – Tempo Białka 1;5

KS Chełmek pauzuje

Nadwiślanin Gromiec – LKS Jawiszowice 0;5

Niwa Nowa Wieś – Halniak Maków Podhalański 7;1

Victoria 1918 Jaworzno – Brzezina Osiek 2;1

Zagórzanka Zagórze – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 4;2

Zatorzanka Zator – Dąb Paszkówka 6;0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Jawiszowice 81 108:27
2 Tempo Białka 57 77;29
3 Nadwiślanin Gromiec 55 74;45
4 Victoria 1918 Jaworzno 55 68;33
5 KS Chełmek 53 67;36
6 Brzezina Osiek 51 74:29
7 Garbarz Zembrzyce 49 77;37
8 Niwa Nowa Wieś 39 66;50
9 LKS Żarki 32 51;64
10 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 32 46;64
11 Zatorzanka Zator 28 41;60
12 Halniak Maków Podhalański 27 38:72
13 Naroże Juszczyn 17 31:87
14 Zagórzanka Zagórze 11 25;115
15 Dąb Paszkówka 8 16;111

A klasa Oświęcim

Górnik Brzeszcze – Orzeł Witkowice 6;2

LKS Bulowice – Strumień Polanka Wielka 0;3

LKS Piotrowice  – Soła Łęki 4;3

LKS Rajsko – Skawa Podolsze 3;0, walkower

Przeciszovia Przeciszów – Zgoda Malec 2;0

Team Sport Hejnał Kęty – Solavia Grojec 6;0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 LKS Rajsko 61 93;17
2 Team Sport Hejnał Kęty 59 87;30
3 Górnik Brzeszcze 54 87:33
4 Strumień Polanka Wielka 47 55:40
5 Przeciszovia Przeciszów 38 49;44
6 Zgoda Malec 36 42;46
7 Orzeł Witkowice 31 57:63
8 LKS  Bobrek 31 45:60
9 Soła Łęki 28 55;60
10 LKS Bulowice 22 36:70
11 LKS Piotrowice 19 36:76
12 Solavia Grojec 16 31:79
13 Skawa Podolsze 8 27:83

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kalendarium



Archiwa