Kolejne zmiany kadrowe w KS Chełmek 

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   21 lutego 2021 19:49

O przejściu do KS Chełmek Klemensa Drobniaka i Dawida Wadasa oraz odejściu Mateusza Stankiewicza już pisaliśmy. Z klubu z odeszli też inni zawodnicy. 

Przypomnijmy, że Klemens Drobniak do czwartoligowca przeszedł z Orła Ryczów, a Dawid Wadas ze Szczakowianki Jaworzno. Nowym klubem Mateusza Stankiewicza jest Koszarowa Żywiec . 

Klub podał oficjalnie nazwiska innych zawodników, którzy w rundzie wiosennej nie zagrają w jego barwach. Jakub Wykręt zasilił LKS Rajsko, Piotr Woźnica MKS Czechowice – Dziedzice.

Przygodę z piłką nożną zakończył Jakub Wilk. Roberta Podbrożnego i Dawida Balona KS Chełmek wypożyczył do Zgody Byczyna. 

 

 

Zobacz również:

Transfery w LKS Bulowice 

Ciąg dalszy zmian kadrowych w Iskrze 

Transfery w LKS Bulowice 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .