Kolejne emocje w B Klasie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   11 września 2020 14:51

W tym sezonie  drużyny B Klasy często zapewniają swoim kibicom emocje do samego końca. Wyniki meczów są stykowe. Tak było również w Palczowicach.

W 11. wynik spotkania otworzył Cienkosz, który jest grającym trenerem LKS Palczowice. Cztery minuty później wynik podwyższył K. Kowalczyk.

W 41. minucie pierwszego gola w tym spotkaniu zdobyli przyjezdni. Precyzyjnie z rzutu wolnego z 17 metrów uderzył R. Sporysz. W 52. minucie sędzia zarządził rzut karny. Bramkę zdobył R. Sporysz.

W 75. minucie na prowadzeniu byli gospodarze. Na listę strzelców wpisał się Dzidek. Gola na 4:2 zdobył Czopek. W końcówce R. Sporysz zdobył trzecią bramkę w tym spotkaniu i drugą zrzutu wolnego. Trzy punkty zostały jednak w Palczowicach.

Sobota 5 września LKS Palczowice – LKS Poręba Wielka 4:3 (2:1)
Bramki: 1:0 Cienkosz (11.), 2:0 K. Kowalczyk (15.), 2:1 R. Sporysz (41.), 2:2 R. Sporysz rzut karny (52.), 3:2 Dzidek (75.), 4:2 Czopek (82.), 4:3 R. Sporysz (87.)

LKS Palczowice: B. Nidecki, Ł. Nidecki (69. Szczygieł), Putowski, Cienkosz, K. Kowalczyk, Rokowski, Molenda, Kołaczek, Głąb, Czopek, Dzidek (73. Nowokuński). Trener: Patryk Cienkosz.

LKS Poręba Wielka: Kołacz, Żydzik (75. Iwaniak), Szczerbowski (59. P. Sporysz), Konrad Ryś (79. Banach), Mus (33. Czapiewski)Klaja, Krzysztof Ryś (72. Stachura), Widła, Pawlica, Mączka, R. Sporysz. Trener: Bartłomiej Stachura.