Kluby zadeklarowały chęć udziału w rozgrywkach w poszczególnych kategoriach wiekowych

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 czerwca 2020 20:15

Do 10 czerwca kluby z podokręgu oświęcimskiego zadeklarowały chęć udziału w rozgrywkach wszystkich kategorii wiekowych. Podajemy wstępne listy uczestników rozgrywek seniorskich A, B Klasy i Pucharu Polski, rozgrywek juniorów, trampkarzy i młodzików.

Dużo pracy wykonał w tym wypadku Jerzy Dudek, sekretarz PPN Oświęcim. To on dzwonił do działaczy z klubów, którzy nie wysłali zgłoszeń drogą internetową.

W nowym sezonie w A Klasie zagrają: Przeciszovia Przeciszów, Górnik Brzeszcze, Soła Łęki, Strumień Polanka Wielka, Zgoda Malec, Orzeł Witkowice, LKS Bobrek, Sygnał Włosienica, Solavia Grojec, LKS Piotrowice, Pogórze Gierałtowice, LKS Bulowice, Puls Broszkowice, Zaborzanka Zaborze.

B Klasa: Iskra Brzezinka, LKS Głębowice,  LKS Palczowice, Skawa Podolsze, LKS Poręba Wielka, Korona Harmęże, KS II Chełmek.

Puchar Polski: Brzezina Osiek, Górnik Brzeszcze, Iskra Brzezinka, Korona Harmęże, KS Chełmek, Niwa Nowa Wieś, LKS Bobrek, LKS Bulowice, LKS Głębowice, LKS Gorzów,  LKS Jawiszowice, LKS Piotrowice, LKS Poręba Wielka, LKS Rajsko, Old Boys Przecieszyn amatorzy, Old Boys Jawiszowice amatorzy, Orzeł Witkowice, Pogórze Gierałtowice, Przeciszovia Przeciszów, Puls Broszkowice, Skawa Podolsze, Solavia Grojec, Sygnał Włosienica, Team Sport Hejnał Kęty,  Unia Oświęcim, Zatorzanka Zator, Zgoda Malec,

Juniorzy starsi: Iskra Brzezinka, LKS Jawiszowice, LKS Piotrowice,  LKS Rajsko, Niwa Nowa Wieś, Przeciszovia Przeciszów, Strumień Polanka Wielka,  Zaborzanka Zaborze, Zgoda Malec.

Juniorzy młodsi: Przeciszovia Przeciszów.

Trampkarze II Liga: Brzezina Osiek, Górnik Brzeszcze, KS Chełmek, LKS Jawiszowice, LKS Piotrowice, LKS Rajsko, Niwa Nowa Wieś, Orzeł Witkowice, Team Sport Hejnał Kęty, Zaborzanka Zaborze, Zatorzanka Zator.

Trampkarze III Liga: LKS Bulowice, LKS Głębowice, LKS Palczowice, LKS Poręba Wielka,  LKS Przecieszyn, Pogórze Gierałtowice, Przeciszovia Przeciszów, Soła Łęki,  Strumień Polanka Wielka, Unia II Oświęcim,  Zgoda Malec.

Młodzicy II Liga: Brzezina Osiek, Champions Oświęcim, KS Chełmek, LKS Jawiszowice, LKS Palczowice, LKS Rajsko, Solavia Grojec, Soła Oświęcim, Strumień Polanka Wielka, Team Sport hejnał Kęty, Unia Oświęcim, Zaborzanka Zaborze, Zatorzanka Zator.

Młodzicy III Liga: Górnik Brzeszcze, Korona Harmęże, LKS Gorzów, LKS Piotrowice,  LKS Poręba Wielka, LKS Przecieszyn, Pogórze Gierałtowice, Puls Broszkowice, Skawa Podolsze, Przeciszovia Przeciszów, Team Sport Hejnał Kęty.

Skład rozgrywek orlików, żaków i skrzatów podokręg poda później.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa