KKPN Iskra zremisowała swój pierwszy mecz w II Lidze – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 września 2019 22:40

KKPN Iskra Brzezinka zremisowała u siebie z KKP Unia Lublin. Był to mecz drugiej kolejki II Ligi.

W 9. minucie rzut rożny wykonywała Gzela. Piłka odbiła się od nogi zawodniczki klubu z Lublina ustawionej pięć metrów od bramki i wpadła do siatki. W 23. minucie piłkę dośrodkowaną przez piłkarkę Unii wybiła jedna z Iskierek. Do futbolówki doszła Kazanecka i oddała dobry strzał w lewy róg bramki.

,,To był bardzo otwarty mecz. Raz atakowała jedna drużyna raz druga. Przyjezdne raczej rozgrywały piłkę, a my przeprowadzaliśmy kontry i szukaliśmy szans w stałych fragmentach gry” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota 7 września KKPN Iskra Brzezinka – KKP Unia Lublin 1:1 (1:1)
Bramki: 1:0 gol samobójczy (9.), 1:1 Kazanecka (25.)

Skład KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Dziwak, Kleczkowska, Markiewicz, Klęczar  (65. Kręcioch), Zając, Gacek, Gzela, Godawska, Majka (70. Hamik), Chapkiewicz. Na ławce rezerwowych również: Pawlak, Szymańska, Barzycka, Jarnot, Bogacka. Trener: Jakub Jucha.

Fot. Pstryk Piłka

 

 

Więcej zdjęć:

Iskierki pierwszy mecz na remis .

Opublikowany przez Pstryk Piłka Niedziela, 8 września 2019

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .