KKPN Iskra przegrał z Widokiem – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 października 2019 15:20

KKPN Iskra Brzezinka przegrał u siebie z Widokiem Lublin 0:1. Gola zdobyła Oleszczuk.

Pierwsze gola mogły zdobyć Iskierki, ale Kleczkowska nie wykorzystała rzutu karnego. Obroniła go Karman. Jedyny gol w tym meczu padł w 58. minucie. Jedna z zawodniczek zespołu przyjezdnego na prawym skrzydle dośrodkowała piłkę w pole karne. Pierwszy strzał obroniła Dziędziel. Dobitka Oleszczuk była skuteczna.

,,Pierwsza połowa toczyła się pod dyktando drużyny z Lublina. Jej zawodniczki miały cztery dogodne sytuacje. W drugiej tyle samo dobrych sytuacji miały moje podopieczne. W tej części gry to atakowały groźniej. Sądzę, że był to mecz na remis” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota 19 października KKPN Iskra Brzezinka – Widok Lublin 0:1 (0:0)
Bramka: 0:1 Oleszczuk (58.)

Składy:
KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Dziwak (75. Hamik), Kleczkowska, Markiewicz, Klęczar (75. Górkiewicz), Zając, Gzela, Gacek, Godowska (60. Błaszak), Majka (30. Dziadek), Chrapkiewicz. W kadrze również Kręcioch, Barzycka, Bogacka.  Trener: Jakub Jucha.

Widok Lublin: Karman, Mazurek, Żróbek,  Sprawka, Dymowska, Pielecha, Kosior, Komanda, Wójtowicz, Wasil, Oleszczuk.

Fot. Pstryk Piłka

Więcej zdjęć:

Wczorajszy mecz pomiędzy Widokiem Lublin a Iskra Brzezinka zakończył się wynikiem 1:0 dla naszego zespołu! 👏🏻😊 Bramkę…

Opublikowany przez Widok Lublin- Kobiety Niedziela, 20 października 2019

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa