Kibice Beskidu nie wejdą na mecz

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 marca 2019 14:32

Zarząd Unii Oświęcim wydał komunikat o tym, że na mecz z Beskidem na stadion przy ulicy Legionów nie zostanie wpuszczona zorganizowana grupa fanów klubu z Andrychowa.
Komunikat przedstawiamy z oryginalną pisownią.

,,Zarząd MKP Unia Oświęcim informuje, że mecz IV Ligi (małopolska zachodnia) pomiędzy drużynami D&R Unia Oświęcim oraz Beskidem Andrychów w dniu 6 kwietnia 2019 roku o godzinie 11.00 odbędzie się bez udziału zorganizowanych grup kibiców gości.

Decyzja Zarządu Klubu wynika z obowiązujących reguł bezpieczeństwa na obiektach sportowych podczas meczów piłkarskich, albowiem obiekt przy ul. Legionów 15 w Oświęcimiu nie jest przystosowany do przyjmowania grup kibiców drużyn przyjezdnych.
Zarząd MKP Unia Oświęcim”.

Przypomnijmy, że od dawna kibice obu drużyn nie wyrażali wobec siebie gestów przyjaźni.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .