Kamil Żmuda nie pracuje już z seniorami Hejnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 listopada 2021 15:37

Zarząd Teamu Sportu Hejnału Kęty poinformował na swoim profilu  na Facebooku, że umowa na prowadzenie drużyny seniorów z Kamilem Żmudą jest rozwiązana.

Kamil Żmuda pracował z seniorami klubu z Kęt przez półtora sezonu. W komunikacie zarząd stwierdził, że umowę rozwiązano za porozumieniem stron.

„Życie to ciągła zmiana,
A jeśli nie lubi się zmian,
To nie lubi się życia…”
William Worton
Dziś, za porozumieniem stron, postanowiliśmy się rozstać z trenerem Żmudą… Coachu, wszystkiego najlepszego na nowej/starej drodze życia…
Dziękujemy za te mocne i szalone 1,5 roku… Cieszymy się, że wciąż będziemy współpracować z Kamilem w zakresie szkolenia młodzieży, więc nie zdziwcie się, jak jeszcze nieraz spotkacie trenera na naszych boiskach…. Trzymaj się trenerze!!” – tak brzmi oficjalne oświadczenie zarządu TS Hejnału.
„Dziękuję bardzo…..
Po pierwsze!!! Wszystkim zawodnikom, których miałem okazje trenować przez ostatnie półtora roku!!! Byliście niesamowici i mam nadzieje, że najlepsze dopiero przed Wami.
Po drugie ! Wszystkim działaczom i osobom zaangażowanym w działalność TS Hejnał Kęty za trud włożony w jak najlepszą organizację!
Po trzecie ! Kibicom za wsparcie bo bez Was nasza praca nie miałaby sensu!
Dziś mówimy #dozobaczenia ale ostatni dzień starego jest pierwszym nowego!
Życzę całemu klubowi jak najlepszych wyników sportowych, zawodnikom dużo zdrowia a jakaś część mnie już na zawsze pozostanie biało – fioletowa 🤍💜 Powodzenia TS Hejnał i do zobaczenia na sportowym szlaku!!!” – tak odpowiedział na swoim profilu Żmuda

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .