Jesteście aktywni i kreatywni – FILMY

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 maja 2020 19:56

W okresie, w którym sportowcy nie mogą trenować ani grać meczów czy brać udziału w zawodach lub meczach wielu z was nie próżnuje. Przedstawiamy tylko niektóre, przykładowe inicjatywy.

Czas pandemii to czas ograniczeń. Niektórzy w miarę możliwości próbują jednak uprawiać sport. Organizowane są również różne zabawy.

Niektóre kluby na swoich profilach na Facebooku wspominają swoją historię. Pojawiają się wpisy, wycinki z gazet i filmy. Zazwyczaj są to wspomnienia z sukcesów, a więc ich starsi kibice mogą sobie przypomnieć radosne wydarzenia, a młodsi mogą się czegoś dowiedzieć. Inne kluby jak na przykład Przeciszovia Przeciszów przeprowadza wywiady z swoimi obecnymi piłkarzami.

Bardzo popularna jest też zabawa sprawnościowa i charytatywna. Jej  celem jest pomoc chorej Nikoli Kurpas. Projekt zainicjowały hokeistki UKHK Unia Oświęcim – które przystały na propozycję grupy pomagaczy Nikoli. Teraz bierze w nim udział mnóstwo osób. Zadanie polega na podbiciu krążka kijem przynajmniej 10 razy i nominowanie do jego wykonania swoich znajomych.

 

Podbijają sportowcy, amatorzy, politycy i dyrektorzy szkół – FILMY

 

Popularna jest też zabawa, w której kluby piłkarskie nagrywają filmiki, w których zawodnicy podbijają piłkę kilka razy, a potem symulują podanie. Każdy robi to w innym miejscu, ale widz ma wrażenie, że to zadanie wykonane jest drużynowo. Po jego zrealizowaniu  trenerzy nominują swoich kolegów po fachu i drużyny przez nich prowadzone.

W niektórych klubach jak na przykład w AP Unia Oświęcim poszczególni piłkarze pokazują, jakie posiadają umiejętności prezentując swoje sztuczki.

 

#UNIACHALLANGE😁😁😁Dziękujemy za nominacje Unia 2011⚽⚽⚽Nominujemy: Szkolka Piłkarska Brzeszcze Trenerzy, Unia Gold 2009 i LKS Jawiszowice ŻAKI, 😄😄💪💪🔥🔥

Opublikowany przez Szymona Grzywę Środa, 22 kwietnia 2020

 

W innych jak na przykład w Zgodzie Malec organizuje zdalne treningi. Trener pokazuje na filmiku, co dzieci mają wykonać, a później mali sportowcy prezentują swoje postępy również na filmikach.

Jeszcze inne kluby jak na przykład LKS Jawiszowice tworzą filmy prezentujące poszczególne grupy i drużyny.

 

Prezentują się skrzaty naszego klubu . Prawdziwi mistrzowie 🤩https://drive.google.com/file/d/1-c_6oUPZkFdJr2uyB8UsOLkiLPrkNU1Z/view?usp=sharing

Opublikowany przez LKS Jawiszowice Sobota, 2 maja 2020

 

Jeden z zawodników Niwy Nowa Wieś zadał swoich kolegom z drużyny zadania z dużą nutką humoru i kreatywności. Ciekawi nas, czy nominowani wykonali zadania.

Trenerzy takich klubów jak Kadet Oświęcim umieszczają na swoich profilach filmiki z konkretnymi ćwiczeniami dla zawodników, które mogą wykonywać indywidualnie.

 

FullBody Środa#10#treningwdomu #treningonline #trening #workout #ćwiczenia #fit #fitness #mobility #stretching #spalanie

Opublikowany przez Wojciecha Smolarka Środa, 22 kwietnia 2020

 

To na pewno nie wszystkie aktywności, które widoczne są w sieci. Podaliśmy tylko przykłady.

Duża część z was nie pokazuje swojej aktywności w Internecie, ale nie próżnuje. Biegacie, jeździcie na rowerach i rolkach, w domu korzystacie z różnych form aktywności fizycznej.

 

Ważne

Nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19.

Choroba objawia się najczęściej gorączką, kaszlem, dusznościami, bólami mięśni, zmęczeniem. Jeżeli masz te objawy i mogłeś / mogłaś mieć styczność z osobami zarażonymi nie idź do lekarza lub SOR – pozostań w domu i zadzwoń do sanepidu lub innych jednostek specjalnie powołanych na czas pandemii:

– 800 190 590 – numer infolinii Narodowego Funduszu Zdrowia dotyczącej postępowania w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem,
– 604 197 624 lub 33 843 09 28 – telefony całodobowe do Powiatowej Państwowej Inspekcji Sanitarno-Epidemiologicznej w Oświęcimiu,
– 33 844 89 80 – telefon całodobowy do Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Oświęcimiu.

 

Więcej informacji na temat koronawirusa można uzyskać pod hashtagiem:

#koronawirus

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa