• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Jedenaste miejsce zawodników Soły

Reklama

Drużyna Soły Oświęcim U11 reprezentująca Chorwację zajęła 11. miejsce w ogólnopolskim finale Pucharu Deichmanna.


O eliminacjach miejskich pisaliśmy w artykule Drużyna U11 Soły wygrała finał miejski minimistrzostw Deichmanna
W rozgrywkach grupowych w finałach Chorwacja zajęła trzecie miejsce

W pierwszym meczu przegrali z Ekwadorem 1:8 (bramka dla Chorwacji Sarna, dla Ekwadoru Wójt pięć, Kobyłecki, Trzonek, samobójcza).W drugim spotkaniu wygrali z Belgią 2:0 (Przybyła i Skirka). W trzecim spotkaniu grupowym przegrali z Francją 0:6 (Sobkowiak trzy, Krawczyk, Korcz, Izydorczyk).

Kolejność grupy Soły: 1. Ekwador (7 punktów, bilans bramkowy 14:2), 2. Francja (7, 12:2), 3, Chorwacja (3, 3:14), 4. Belgia (0, 1:12).

Soła walczyła o miejsca 9-16. W tej fazie przegrała 1:6 z Czarnogórą (dla Chorwacji Ciołek, dla Czarnogóry Michałek, Kupczyk, Cerajewski, Nowicki, Rydziński). W kolejnym spotkaniu wygrali z Włochami 5:2 (Sarna trzy, Błażewicz, Łukawski dla Chorwacji, Tylka i Michałek dla Włoch). Później ekipa z Oświęcimia przegrała z Cyprem 0:3 (Czenczek, dwa, Sikora) i  z Ekwadorem 1:5 (Stasik dla Chorwacji, Jastrzębowski, Baran, Szczurek, Wysocki, Sowa dla Ekwadoru)

W meczu o 11. miejsce: Chorwacja - Belgia 3:0 (Łukawski, Błażewicz, Przybyła).
„Dla chłopców był to pierwszy tak duży turniej. Wyszli na niego strasznie stremowani. Dlatego też wyniki  chyba nie odzwierciedlają ich umiejętności" - powiedział Marcin Łukawski, rodzic jednego z zawodników.