Jakub Wanacki i Rosjanie zostają w Re-Plaście Unii

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 kwietnia 2020 16:02

Zarząd Re-Plastu Unii poinformował o tym, że Jakub Wanacki, Semen Garshin i Danill Oriekhin zostaną w Re-Plaście. Zawodnicy zgodzili się na nowe zasady umowy.

Zarząd oświęcimskiego klubu porozumiał się w sprawie nowych warunków z kapitanem drużyny. Jakub Wanacki zgodził się na obniżenie zarobków z powodu pandemii koronawirusa i sytuacji w gospodarce. W wicemistrzowskim sezonie hokeista zagrał w 52 meczach. W punktacji kanadyjskiej zapisał się 15 razy (5 plus 15).

Podpisy pod nowymi umowami złożyli również Semen Garshin i Danil Oriekhin. Rosjanie przybyli do Re-Plastu Unii 11 stycznia po tym, jak za grę podziękowano im w Zagłębiu Sosnowiec. Pierwszy w biało-niebieskich barwach zdobył cztery punkty (2 plus 2), a drugi dziewięć ( 5 plus 4).

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa