Jakub Jucha nie jest już trenerem KKPN Iskra Brzezinka

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 stycznia 2020 23:42

Jakub Jucha przestał być trenerem KKPN Iskra Brzezinka. Klub podał tą informację na swoim profilu na portalu Facebook.

,,Zarząd naszego Klubu, postanowił dokonać zmiany na ławce trenerskiej i chcąc dać drużynie nowy impuls do pracy oraz rozwoju, podziękował za współpracę dotychczasowemu Trenerowi. Pragniemy podziękować Trenerowi za pracę w naszym Klubie oraz życzymy powodzenia w dalszej przygodzie trenerskiej” – takie oświadczenie działacze klubowi umieścili w profilu.

Jucha prowadził żeńską drużynę z Brzezinki od półtora roku. Awansował z nią z III do II Ligi. W obecnym sezonie KKPN Iskra rozegrała pod kierownictwem byłego już trenera 10 spotkań. W tym czasie jej zawodniczki wygrały trzy razy,  dwukrotnie zremisowały i pięć razy schodziły z boiska bez zdobyczy punktowych.

W tym czasie zdobyły 16 bramek, a straciły 25.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa