Iskra wygrała ważny mecz

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 października 2020 00:26

Iskra wygrała u siebie z rezerwami KS Chełmek 4:2. Klub z Brzezinki powiększył przewagę nad zespołem, który przegrał.

W 39. minucie po akcji prawą stroną przeprowadził jeden z zawodników zespołu przyjezdnego. Gola zdobył Cieciera. Dwie minuty później z lewej flanki futbolówkę wrzucił Wojtaszak. Gola strzałem głową zdobył Krzemień.

W 55. minucie po wrzutce Krzemienia i dobitce z 13 metra Wojtaszaka gospodarze cieszyli się z prowadzenia. W 60. minucie bramkarz KS II Chełmek popełnił błąd przy strzale z 30 metrów Rymka. W 65. minucie Jeleń przerwał akcję gospodarzy i trafił na 3:2. W 72. minucie z rzutu wolnego dośrodkował Rymek, a gola głową zdobył Skrzypek.

,,To był mecz walki. Obie drużyny zagrały dobry mecz. Nadal realizujemy to, co sobie założyliśmy i to nas cieszy” – powiedział Rafał Skrzypek, grający trener Iskry Brzezinka.

,,Z gry w pierwszej połowie jestem bardzo zadowolony. W drugiej odsłonie wiodło się nam już gorzej. Popełniliśmy zbyt dużo błędów indywidualnych”- powiedział Adrian Niemczyk, pełniący w tym spotkaniu rolę trenera KS II Chełmek.

Sobota 26 września Iskra Brzezinka – KS II Chełmek 4:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Cieciera (39.), 1:1 Krzemień (41.), 2:1 Wojtaszak (55.), 3:1 Rymek (60.), 3:2 Jeleń (65.), 4:2 Skrzypek (72.)

Iskra Brzezinka: Nowak, Nagi, Koczur, Rymek, Płatek (Mika), Kyrcz (Dziedzic), Samek (Skrzypek), Wojtaszak (Wykręt), Krzemień, Wołek (Czarnik), Sergiel. Trener: Rafał Skrzypek.

KS II Chełmek: Szyba, Banaś, Baczewski, Dębski, Nowotarski, Lieber, Cieciera, Borowy (34. Kysiak, 80. Rojkowski)), Plata (78. Dulęba), Glauber (60. Niemczyk), Jeleń. Trener: Adrian Niemczyk.