Iskra wygrała na przełamanie

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 października 2019 12:32

Iskra Brzezinka wygrała  z LKS Poręba Wielka 3:0. Bramki strzelili Koziara, Rymek i Rusinek.

W 40. minucie Sergiel zagrał na lewą stronę. Akcję skutecznym strzałem zakończył Koziara. W 60. minucie Rymek dobił lob Sergiela. W 67. minucie Tomasik nie wykorzystał rzutu karnego. W 72. minucie Rusinek doszedł do dośrodkowanej przez kolegę z drużyny piłkę i strzałem głową umieścił ją w siatce.

,,Po ostatnich porażkach wygraliśmy na przełamanie. Mecz mieliśmy pod kontrolą. Dziękuję zawodnikom za zaangażowanie w tymi poprzednich meczach” – powiedział Krzysztof Socha, trener Iskry Brzezinka.

,,W końcu zagraliśmy niezły mecz. Niestety miałem do dyspozycji zaledwie 12 zawodników. W tym aspekcie u nas bez zmian. Szkoda niewykorzystanych okazji, bo z taką grą mogliśmy się pokusić o lepszy wynik” – powiedział Bartłomiej Stachura, trener LKS Poręba Wielka.

Sobota 12 października Iskra Brzezinka – LKS Poręba Wielka 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Koziara (40.), 2:0 Rymek (60.), 3:0 Rusinek (72.)

Iskra Brzezinka: Baruś, Czarnik (80. Koczur), Tomasik, Mika (85. Biesik), Wykręt, Rusinek, Sulikiewicz, Kucharczyk, Koziara (46. Rymek), Sergiel (79. Jaworski), Baranek (70. Stańczyk). Trener: Krzysztof Socha.

LKS Poręba Wielka: Dźwigoński, Jarnot (75. Pawlak), P. Sporysz, Paluch, Pawlica, R. Sporysz, Brania, Oczkowski, Węglarz, Sroka, Stachura. Trener: Bartłomiej Stachura