Iskra po krótkiej przerwie wróciła do kontynuacji zwycięstw

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 maja 2021 11:07

 Po tym, jak Iskra straciła pierwsze punkty w sezonie w meczu z rezerwami KS Chełmek, w czwartek kolejny raz wygrali. Tym razem jej zawodnicy byli lepsi od LKS Palczowice.

W 31. minucie Miętka przeprowadził akcję indywidualną i ładnym strzałem z 20 metrów otworzył wynik spotkania.

Przyjezdni strzelali gole w drugiej połowie. W 52. minucie bardzo dobrze na skrzydle zachował się Płatek. Doświadczony zawodnik zagrał piłkę w pole karne, gdzie również ładnym dla oka, technicznym strzałem piętką bramkarza pokonał Samek. W 57. minucie do piłki wrzuconej z rzutu rożnego przez Samka doszedł Drobisz i strzałem głową wyprowadził Iskrę na prowadzenie. W 67. minucie z lewego skrzydła dośrodkował Nagi. Strzałem z pierwszej piłki zakończył akcję Krzemień.

„W drugiej połowie przeciwnik nas zdominował. Dziękuję swoim zawodnikom za walkę. Było ciężko, przyjechaliśmy w 12.  Bardzo proszę zawodników, by przemyśleli to, jak wyglądały ostatnie treningi” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

„Po remisie w poprzednim meczu chłopcy chcieli wrócić na właściwe tory i to im się udało. Mimo przewagi w pierwszej połowie straciliśmy gola. W drugiej odsłonie jeszcze mocniej podkręciliśmy tempo i tylko kwestią czasu było to, kiedy zdobędziemy bramki. Wygraliśmy jak najbardziej zasłużenie. Chciałem w tym miejscu przeprosić drużynę, za otrzymaną przeze mnie głupią czerwoną kartkę” – powiedział Rafał Skrzypek, grający trener Iskry Brzezinka.

Czwartek 20 maja LKS Palczowice – Iskra Brzezinka 1:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Miętka (31.), 1:1 Samek (52.), 1:2 Drobisz (57.), 1:3 Krzemień (67.)

Składy:
LKS Palczowice: Nidecki, Folga, Hercog, Nowak, Kołacz, Cienkosz, Zięcik (czewona), K. Kowalczyk, Miętka, Dzidek (65. Głąb), B. Kowalczyk. Trener: Patryk Cienkosz.

Iskra Brzezinka: Baruś, Czarnik, Gąsiorek, Płatek (60. Skrzypek, 78. czerwona bezpośrednia), Drobisz (75. Mika), Kyrcz, D. Skiernik, Scąber, Krzemień, Samek, Sergiel (46. Nagi).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .