• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Iskierki wygrały z trudnym przeciwnikiem

Reklama

KKPN Iskra Brzezinka wygrała na wyjeździe z rezerwami Resovii Rzeszów. To duży sukces zespołu z gminy Oświęcim.


W 78. minucie efektownie i skutecznie z rzutu wolnego uderzyła Gzela. Strzał mógł podobać się kibicom. W doliczonym czasie gry po stałym fragmencie gospodarzy piłkę przejęła Iskra. Chrapkiewicz przeszła z piłką przez połowę boiska i skierowała piłkę do pustej bramki.
„Zagraliśmy bardzo dobre spotkanie. W stu procentach zrealizowaliśmy założenia taktyczne. Kluczem do sukcesu była bardzo dobrze zorganizowana gra bloku defensywnego. Nie dopuścił on rywalek do wielu sytuacji bramkowych. Jeśli już gospodynie strzelały z daleka, to na posterunku była nasza goalkeeperka. Ogromne słowa uznania należą się całej drużynie za zaangażowanie, wolę walki, nieustępliwość i zostawione na boisku" - powiedział Krzysztof Socha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Niedziela 12 września Resovia II Rzeszów - KKPN Iskra Brzezinka 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Gzela (78.), 0:2 Chrapkiewicz (90+3)

Skład KKPN Iskra Brzezinka: Dziędziel, Zając, Chromy, Szymańska, Gzela, Barzycka, Klęczar, Błasiak, Gacek, Chrapkiewicz, Kukułka. Grała również Żak.

 

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/sport/pilka-nozna/pilkarski-weekend-w-efo-tabele-9/