Iskierki w Alwerni z trzecią lokatą

Marcin Cichowski  |   Piłka nożna  |   30 grudnia 2018 13:00

Zawodniczki Dziewczęcej Akademii Futbolu Iskra rywalizowały w Alwerni w towarzyskim turnieju futsalu. Młode Iskierki zajęły trzecie miejsce.

W turnieju wzięły udział dziewczęta roczników 2004 i młodsze

“Bez wątpienia w grze naszych zawodniczek widać było determinację, wolę walki oraz ambicję, co chociażby pozwoliło pokonać rywalki z Burzy/Cracovii, w których zespole występowało kilka Zawodniczek z rocznika 2002” – mówi trener Dziewczęcej Akademii Futbolu Iskra

Minimalna porażka z Wisłą Brzeźnica, gdzie bramkę tracimy w ostatniej sekundzie meczu, po błędzie w kryciu. Warto nadmienić, że w tym meczu prowadziliśmy już 2:0. Zawodniczkom zabrakło koncentracji w tym pojedynku.

“Remis z AS KSB Lędziny (1:1) może cieszyć tym bardziej, że jest to bardzo doświadczona drużyna, która składa się z kilku ogranych zawodniczek. W tym meczu długo przegrywaliśmy 1:0 jednak walka do końca pozwoliła nam doprowadzić do remisu” – dodaje trener.

Mecz z UKS Pogorzanka Pogorzyce był bardzo wyrównany, obie ekipy stworzyły sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, jednak zabrakło ewidentnie skuteczności.

Skład Dziewczęcej Akademii Futbolu Iskra

Weronika Błasiak, Julia Panek, Emilia Chromy, Anna Burzyńska, Roksana Dołowicz, Natalia Wykręt, Emilia Piskorz, Weronika Kuwik, Marysia Sokół, Wioletta Naglik.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa