Iskierki nie osiadły na laurach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 czerwca 2019 12:49
Co prawda KKPN Iskra zapewnił sobie awans do II Ligi już w poprzedniej kolejce, ale jego zawodniczki nie osiadły na laurach i wygrały kolejny mecz.

Przy pierwszym golu pecha miały zawodniczki zespołu Podgórza. W 55. minucie po dośrodkowaniu Klęczar piłkę w swojej bramce umieściła Staniszewska. W 63. minucie Gacek zagrała prostopadle do Chrapkiewicz, a ta w sytuacji sam na sam oddał skuteczny strzał w lewy dolny róg. Wynik ustaliła wbiegającą z lewej strony Szymańska.

,,To my prowadziliśmy grę. Przeciwniczki zbytnio nam nie zaszkodziły. To był spokojny mecz” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota Podgórze Kraków – KKPN Iskra Brzezinka 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Staniszewska gol samobójczy (55.), 0:2 Chrapkiewicz (63.), 0:3 Szymańska (77.)

Skład KKPN Iskra Brzezinka: Pałgan, Klęczar, Markiewicz, Kleczkowska, Dziwak (60. Hamik), Zając (70. Szymańska), Gacek, Gzela, Polańska (70. Panek), Chrapkiewicz (70. Jarnot), Majka (60. Barzycka). Na ławce również Mazurkiewicz i Pytka. Trener: Jakub Jucha.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa