Iskierki nie osiadły na laurach

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 czerwca 2019 12:49
Co prawda KKPN Iskra zapewnił sobie awans do II Ligi już w poprzedniej kolejce, ale jego zawodniczki nie osiadły na laurach i wygrały kolejny mecz.

Przy pierwszym golu pecha miały zawodniczki zespołu Podgórza. W 55. minucie po dośrodkowaniu Klęczar piłkę w swojej bramce umieściła Staniszewska. W 63. minucie Gacek zagrała prostopadle do Chrapkiewicz, a ta w sytuacji sam na sam oddał skuteczny strzał w lewy dolny róg. Wynik ustaliła wbiegającą z lewej strony Szymańska.

,,To my prowadziliśmy grę. Przeciwniczki zbytnio nam nie zaszkodziły. To był spokojny mecz” – powiedział Jakub Jucha, trener KKPN Iskra Brzezinka.

Sobota Podgórze Kraków – KKPN Iskra Brzezinka 0:3 (0:0)
Bramki: 0:1 Staniszewska gol samobójczy (55.), 0:2 Chrapkiewicz (63.), 0:3 Szymańska (77.)

Skład KKPN Iskra Brzezinka: Pałgan, Klęczar, Markiewicz, Kleczkowska, Dziwak (60. Hamik), Zając (70. Szymańska), Gacek, Gzela, Polańska (70. Panek), Chrapkiewicz (70. Jarnot), Majka (60. Barzycka). Na ławce również Mazurkiewicz i Pytka. Trener: Jakub Jucha.