Hit na remis. W weekend pozostałe mecze

Redakcja eFO  |   Piłka nożna  |   15 czerwca 2023 20:53

Oświęcimianie podzielili się dziś czwartoligowymi punktami z Beskidem Andrychów. Na stadionie przy ulicy Legionów zanotowano remis 2:2.

Ta prestiżowa potyczka rozpoczęła się po myśli andrychowian, którzy w 13 minucie otworzyli wynik spotkania. Beskid utrzymywał prowadzenie aż do 60 minuty.

Wówczas wyrównał Arkadiusz Czapla, a 10 minut później drugiego gola dla Unii strzelił Patryk Lichota. Derby zachodniej Małopolski zakończyły się jednak remisem. Goście zdołali odpowiedzieć i podopieczni Marka Kołodzieja wciąż nie mogą być jeszcze pewni utrzymania.

W sobotę i niedzielę dokończenie przedostatniej kolejki w czwartej lidze. O punkty walczyć będą także na piątym froncie. Tam sytuacja w ścisłej czołówce tabeli jest arcyciekawa. Prowadzi Niwa Nowa Wieś, która o punkt wyprzedza Trzebinię i ma dwa więcej od Tempa Białka.

Przed zespołem Bartłomieja Dudzica sobotni mecz na swoim stadionie z Sokołem Kocmyrzów-Baranówka, który gospodarze koniecznie muszą wygrać.