Hejnał przypieczętował sukces w drugiej połowie – FILM

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   2 sierpnia 2020 20:37

Team Sport Hejnał Kęty wygrał w Brzezince z Iskrą. W drugiej rundzie podopieczni Kamila Żmudy zagrają u siebie z Unią Oświęcim.


W pierwszej połowie mecz był wyrównany. Przyjezdni zdobyli w niej jednego gola. Waluś przejął piłkę przed szesnastką i odegrał do Dudzica. Ten wymanewrował rywala i otworzył wynik spotkania. Ten wynik utrzymał się do 65. minuty.

Po zagraniu ręką w polu karnym jednego z zawodników Iskry skutecznie rzut karny wykonał Dudzic. Potem gospodarze otworzyli się, co wykorzystali goście. Nycz otrzymał prostopadłe podanie od Oczkowskiego, minął bramkarza i skierował piłkę do siatki.

Wynik na 0:4 podwyższył Jurczak. Otrzymał podanie po ziemi od Nycza i uderzył precyzyjnie z pierwszej pierwszej piłki. Wynik dwoma golami ustalił Ogórek. Najpierw trafił strzałem głową po wrzutce Jurczaka, a potem po wyłożeniu piłki przez Nycza skierował ją do pustej bramki.

„W pierwszej połowie mecz był wyrównany.  Nasi zawodnicy dobrze realizowali założenia taktyczne. Po stracie gola na 0:2 przeszliśmy do gry na dwóch napastników i graliśmy bardziej otwarcie. W końcówce zabrakło nam sił, co przełożyło się na wynik” – powiedział Rafał Skrzypek, trener Iskry Brzezinka.

 

Rafał Skrzypek trener Iskra Brzezinka

Pierwsza pomeczowa wypowiedź dzisiejszego rywala TSH- trener Rafał Skrzypek

Opublikowany przez TS Hejnał Kęty Sobota, 1 sierpnia 2020

 

„W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo słabo. Strzeliliśmy jednego gola i nie mieliśmy wielu sytuacji strzeleckich. Potem przeciwnik otworzył grę i opadł z sił. Wtedy poprawiliśmy styl i mieliśmy sporo szans” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału.

 

Trener TSH Kamil Żmuda

Komentarz pomeczowy trenera Kamila Żmudy

Opublikowany przez TS Hejnał Kęty Sobota, 1 sierpnia 2020

 

Sobota 1 sierpnia Iskra Brzezinka – Team Sport Hejnał Kęty 0:6 (0:1)
Bramki: 0:1 Dudzic,0:2 Dudzic,0:3 Nycz, 0:4 Jurczak, 0:5 Ogórek, 0:6 Ogórek

Składy:

Iskra Brzezinka: Baruś (Nowak), Wykręt, Koczur,  Wojtaszak, Płatek (Nagi),Wołek (Ciaputa), Kyrcz(Dziedzic), Samek, Krzemień, Piskozub, Sergiel(Wasilewski).

Team Sport Hejnał Kęty: Szymański, Sabuda (46. Nycz), Karpiński, Tarashuk, A. Januszyk, Jurczak, Rogala (46. Żmuda), Ogórek, Waluś (46. Flisek), Oczkowski, Dudzic (75. Nowicki). Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa