Hankus i Dziubek rozstrzelali rywala

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 sierpnia 2021 18:45

Soła Łęki wygrała z rezerwami KS Chełmek 6:0. Bramki strzelili Hankus i Dziubek.

W 17. minucie Hankus na lewej stronie wymanewrował trzech rywali i oddał skuteczny strzał z ostrego kąta. W 25.  minucie gospodarze przedarli się środkiem. Handzlik zagrał do Hankusa, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem uderzył skutecznie płaski strzał na dalszy róg. W 40. minucie zawodnicy Soły strzelili trzeciego gola. Strzelec dwóch poprzednich bramek wykorzystał nieporozumienie między obrońcami KS Chełmek i skierował piłkę do pustej bramki.

W 55. minucie w akcji oskrzydlającej Matejko wrzucił futbolówkę w pole karne.

Bramkę zdobył Dziubek

W 67. minucie ponownie na listę strzelców wpisał się Hankus. Po wrzutce z lewej strony kolegi z zespołu zachował się dobrze w zamieszaniu podbramkowym. W 71. minucie ładnego oka zdobył Dziubek. Otrzymał piłkę na 16 metrze i skierował futbolówkę w tzw. okienku.

„Kontrolowaliśmy cały mecz. Wygraliśmy dzięki wysokiej jakości i doświadczeniu”- powiedział Damian Kowalczyk, zastępca trenera i zawodnik Soły Łęki.

„Wygrała drużyna lepsza pod każdym względem. Duże znaczenie dla naszego zespołu były problemy kadrowe spowodowanymi wyjazdami wakacyjnymi zawodników” – powiedział Adrian Niemczyk, zastępca trenera i zawodnik KS II Chełmek.

DEKLASACJA !!!!!Wygrywamy z II drużyną Chełmka aż 6:0🏹Strzelcy:Dziubek⚽️⚽️Hankus ⚽️⚽️⚽️⚽️

Posted by ŁKS SOŁA ŁĘKI on Saturday, August 21, 2021

Sobota 21 sierpnia Soła Łęki – KS II Chełmek 6:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Hankus (17.), 2:0 Hankus (25.), 3:0 Hankus (40.), 4:0 Dziubek (55.), 5:0 Hankus (67.), 6:0 Dziubek (75)

Soła Łęki: Karbowy, Zygmunt, Wiktoruk, Włoch, Kowalczyk (60. Amrozi), Tworek, Szlósarczyk (82. Dusik), Matejko, Handzlik (65. Wawrzyczek), Dziubek, Hankus.

KS II Chełmek: Szyba, Wieczorek, Baczewski, Cieśla, Ł. Pędrys, Lieber, Kysiak, Jeleń, Plata, Księżarczyk, Siwoń.