Grzegorz Bąk rozstał się z LKS Rajsko w dobrej atmosferze

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 czerwca 2020 20:33

Grzegorz Bąk nie jest już trenerem LKS Rajsko. Obecnie klub jest na etapie poszukiwanie nowego szkoleniowca.

Grzegorz Bąk pracował w LKS Rajsko przez cztery lata. W tym czasie przyczynił się do awansu klubu z gminy Oświęcim do V ligi, a potem do IV Ligi. Bąk postanowił skorzystać z oferty Zagłębia Sosnowiec, gdzie będzie pracował z drugą drużyną i koordynował szkolenie grup młodzieżowych.

,,Współpraca z osobami tworzącymi LKS Rajsko stała na wysokim poziomie. Zarząd klubu działał mądrze i kreatywnie. Wspólnymi silami udało się wyciągnąć drużynę z A Klasy do IV Ligi. To o tyle duży sukces, że zespół w dużej mierze opierał się na zawodnikach ze środowiska lokalnego. Jeden z młodych zawodników, wychowanków LKS Rajsko, bardzo dobrze wkomponował się do pierwszej drużyny i to na poziomie IV Ligi. Wiele przyjemności sprawiła mi współpraca z Grzegorzem Pławnym” – wytłumaczył Grzegorz Bąk.

,,Stwierdziłem, że powinienem skorzystać z oferty, która daje mi możliwość z rozwoju jako trener. W tym miejscu chciałbym bardzo podziękować zarządowi, zawodnikom i kibicom za dobrze wykonaną wspólną pracę, ciągłe wsparcie i świetną atmosferę. Wygrane mecze, dwa awanse do wyższych lig, dwa finały Pucharu Polski na szczeblu powiatu i niezły wynik w IV Lidze klubu z niewielkiej miejscowości, to skutek naszych wysiłków” – podsumował Bąk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa