Grali tylko jedną połowę

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 października 2018 21:22

Sygnał Włosienica wygrał z LKS Palczowice 5:0. Mecz trwał 45 minut.

Goście przyjechali w dziewięcioosobowym składzie. Od początku meczu Sygnał rzucił się do ataku. Przez pierwszy kwadrans kibice nie obejrzeli gola.

W 17. minucie jeden z zawodników zespołu przyjezdnego zagrał ręką w szesnastce. Skutecznie z jedenastu metrów uderzuł Sulkiewicz. W 28. minucie meczu po solowej akcji, minięciu obrońców Palczowic i płaskim strzałem w prawy róg bramki wynik spotkania na 2:0 dla Sygnału podwyższył Szpiegla.

W 35. minucie w polu karnym drużyny Palczowic Zdeb wymanewrował obrońców, zamarkował strzał i  podał do Sulkiewicza, który nie pomylił się izdobył trzecią bramkę. Trzy minuty później Pacyna dobił strzał kolegi z drużyny. W 44. minucie piątego gola zdobył Szpiegla.

,,Goście w tej części spotkania ani razu nie zagrozili bramce gospodarzy”  – relacjonuje Tomasz Stachura, wiceprezes Sygnału Włosienica.

,,Dokąd mieliśmy siły, to walczyliśmy. U nas sytuacja jest bardzo zła. Od miesiąca prawie nikt nie przychodzi na treningi. Zawodnicy nie wykazują chęci i zaangażowania. Trudno więc spodziewać się tego, że sytuacje takie jak w Brzezince czy Włosienicy nie zdarzą się. Szkoda, bo na w lecie wydawało się, że będzie dobrze” – powiedział Piotr Folga, trener LKS Palczowice.

Niedziela 14 października Sygnał Włosienica – LKS Palczowice 5:0. Mecz trwał 45 minut.

Bramki: 1:0 Sulkiewicz rzut karny 17., 2:0 Szpiegla 28, 3:0 Sulkiewicz 35., 4:0 Pacyna 38., 5:0 Szpiegla 44.

Składy:

Sygnał Włosienica: Pałamarczuk, Zdeb, Pacyga, Stachura, Walczak, Gaweł, Korwin, Pacyna, Szpiegla, Oczkowski, Sulkiewicz. Trener: Damian Pałamarczuk.

LKS Palczowice: P. Folga, Nowotarski, Nowokuński, Putowski, A. Folga, K. Kowalczyk, Czopek, Głąb, Miętka. Trener: Piotr Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa