Gospodarzom dwa razy udało się sfinalizować swój atak golem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 czerwca 2021 20:38

Team Sport Hejnał wygrał u siebie z LKS  Żarki 2:0. Bramki strzelili P. Dudzic i J. Januszyk.

W 25. minucie P. Dudzic w sytuacji sam na sam był zdaniem sędziego faulowany w polu karnym. Jedenastkę wykorzystał sam poszkodowany. W 88. minucie po rzucie rożnym zawodnicy LKS Żarki. Piłka dotarła do P. Dudzica, który wrzucił futbolówkę z powrotem w szesnastkę. Strzał z 11 metrów J. Januszyka odbił bramkarz, ale dobitka tego samego zawodnika była już skuteczna.

„Wydaje mi się, że przyjezdni przyjechali po punkt. Widoczne to było w ich grze, bo tylko się bronili. Nawet po straceniu gola nie zmienili swojej taktyki. Udało nam się jednak przełamać ich obronę dwa razy, ale goli mogliśmy zdobyć więcej” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 5 czerwca Team Sport Hejnał Kęty – LKS Żarki 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 P. Dudzic rzut karny (25.), 2:0 J. Januszyk (88.)

Team Sport Hejnał Kęty: Zieliński, Majdak (75. Wysogląd), J. Januszyk, Karpiński, A. Januszyk, Nowicki, Żmuda, Cepiga (60. Oczkowski), Waluś (65., Ogórek), B. Dudzic, P. Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.

LKS Żarki: Madeja, Kosowski (73. Patyk), Przebinda, Horawa, Jesionowski, Kurzak, Ondrejco, Ślósarz (42. Cygan), Szafran, Wierzba, Żegleń.