Górnik wypunktował Solavię

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 listopada 2018

Górnik Brzeszcze wygrał z Solavia Grojec 3:0.

W 19. minucie Piwowar na lewym skrzydle zagrał prostopadle do Czerwika. Ten podał wzdłuż bramki. Gola zdobył Smółka. W 23. minucie bramkarz wybił futbolówkę pod nogi Czerwika. Ten szybko podał do Michalika,który przelobował golkipera z 25 metrów. W 39. minucie Piwowar dobił strzał z kilkunastu metrów Widucha.

Szansę na zmianę wyniku miala Solavia, ale nie wykorzystała swoich okazji.

,, Przespaliśmy pierwszą połowę. Straciliśmy bramki po prostych, indywidualnych błędach. W drugiej ”siedliśmy” na rywalu, ale nie przyniosło to efektu” – powiedział Dawid Szewczuk, trener Solavii Grojec.

,,Do 11. minutgy na boisku by chaos. W dalszej części przeważaliśmy. W drugiej atakowal rywal. My cofnęliśmy sie i liczylismy na kontry, ale to wynikało z wyniku” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

Niedziela 28 października Solavia Grojec – Górnik Brzeszcze 0:3 

Bramki: 0:1 Smółka 19., 0:2 Michalik 23., 0:3 Piwowar 39.

Składy:

Solavia Grojec: Kołodziej, Wołek, Wiktoruk, Płaczek zm. 75. Koziara, Zygmunt zm. 46. S. Smolarek, Krężel, Mroczek, Pietraszewski, Śliwka, J. Sołtysik, Witek. Trener: Dawid Szewczuk.

Górnik Brzeszcze: Błazenek, Gancarz, Salepa, Wrona, Baraniak, Piwowar, Matys zm. 15. Smółka zm. 91. Kojm, Kopta zm. 75. Czul, Czerwik, Michalik, Widuch. Trener: Wojciech Włodarczyk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa