Gol P. Kwadransa dał Skawie trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 maja 2021 11:11

Skawa wygrała na wyjeździe z LKS Głębowice 1:0. Bramkę zdobył P. Kwadrans.

Jedyny gol padł w 48. minucie. Piłkę wrzucił J. Kwadrans, a gola głową zdobył P. Kwadrans. Od 60. minuty gospodarze grali w osłabieniu, bo czerwoną kartkę ujrzał T. Wasztyl.

,,Mecz był wyrównany. Obie drużyny miały swoje sytuacje. Z bardzo dobrej strony pokazał się Wandor. Obronił w pierwszej połowie dwie tzw. setki. Po czerwonej kartce grało się nam gorzej ale i wtedy zagrażaliśmy przeciwnikowi. Piłka po strzale Kozuba odbiła się od słupka. W 88. minucie po wyrzucie z  autu i przegłówkowaniu Wojtyły Domasik uderzył nieczysto. Zagraliśmy dobrze. Szkoda, że nie zdobyliśmy choćby punktu”- powiedział Przemysław Tlałka, grający trener LKS Głębowice.

,,Mecz był raczej wyrównany. Obie drużyny grały zacięcie i twardo. Sytuacje bramkowe mieli jedni i drudzy. Myślę, że my jednak o kilka więcej. Na pochwałę zasługują obaj bramkarze, którzy napracowali się sporo. Sądzę, że o tą jedną bramkę byliśmy lepsi. Końcówka była nerwowa, ale szczęśliwa dla nas” – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

Niedziela 9 maja LKS Głębowice – Skawa Podolsze 0:1
Bramka: 0:1 P. Kwadrans (48.)

Składy:
LKS Głębowice: Wandor, Domasik, M. Brońka (87. Nikliborc), Dzierżawa, T. Wasztyl (60. czerwona), Jaszczyk (62, Szostak), Nowak (77. Wiśniewski) Kozub, Skowron, W. Brońka (55. Wojtyła), Zając. Trener: Przemysław Tlałka.

Skawa Podolsze: Świergosz, Chowaniak (75. Szczepaniak), Żmuda, Dominik Kajfasz, Piela, Banaszak, Ćwiertnia (65. Pietrańczyk), J. Kwadrans, Kołaczek, Porębski, Domżał (46. P. Kwadrans). Trener: Damian Banaszak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .