Gol Miki dał drużynie trzy punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 października 2021 15:41

LKS Rajsko wygrał z Teamem Sportem Hejnałem Kęty 1:0. Bramkę strzelił Mika.

Jedyny gol padł w 43. minucie. Ogórek wszedł z piłką w pole karne i zdaniem sędziego był nieprzepisowo zatrzymany na rogu szesnastki.

Skutecznie jedenastkę wykonał Mika.

„Mecz toczył się pod nasze dyktando. W pierwszej połowie mecz był szarpany. Blokowaliśmy ich w defensywie. Więcej posiadaliśmy piłkę, ale przeciwnik miał groźniejsze sytuacje. W drugiej odsłonie rywal się otworzył, a my kontrowaliśmy. Nie wykorzystaliśmy trzech sytuacji jeden na jeden z bramkarzem. Cieszy nas to, że w końcu zagraliśmy na zero z tyłu” – powiedział Krzysztof Zarzycki, trener LKS Rajsko.

„To był typowy  mecz mecz walki. Uważam jednak, że przy karnym to nie Rogala faulował Ogórka, ale to nasz zawodnik był faulowany. W tym czasie spotkanie było bardzo wyrównane.  W  drugiej połowie dobrze rozegraliśmy 20 minut. Szkoda nieskutecznego uderzenia głową Derejki w 90. minucie” – powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 9 października LKS Rajsko – Team Sport Hejnał Kęty 1:0 (1:0)
Bramka: Mika rzut karny (43.)

Składy:
LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Kowalik, Żyła, Ryś, Matlak, Mika, Ogórek (70. Ryszka), Arfa, Formas, Wykręt (80. Warzecha). Trener: Krzysztof Zarzycki.

Team Sport Hejnał Kęty: Drewniany, Majdak, Januszyk, Karpiński. Rogala (65.  Mąsior), Mieszczak, Żmuda  (75. Derejko), Jurczak, Wesecki, Wojtyłko, Dudzic (35. Wandor). Trener: Kamil Żmuda.

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ostatnie wpisy
Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .