Gol Marsowicza dał LKS Piotrowice trzy punkty – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 września 2019 21:26

LKS Piotrowice wygrał na swoim boisku z Pogórzem Gierałtowice 1:0. Gola zdobył Marsowicz.

W pierwszych 10 minutach gry przeważali gospodarze. W 8. minucie dogodną okazję mieli jednak goście.  Groźnie w tłoku uderzył Zając. Piłka trafiła w boczną siatkę. Później mecz bardziej się wyrównał. W 17. minucie po rzucie rożnym futbolówkę przyjął i strzelił  Ćwiertnia. Była to jednak próba niecelna.

W 31. minucie wrzutkę z narożnika boiska wykonywał zawodnik LKS Piotrowice. Głową uderzył Marsowicz. Futbolówka od słupka i dotarła z powrotem do strzelca, który dobił własny strzał. W 43. minucie bardzo ładny strzał z rzutu wolnego zaprezentował Piotr Frączek. Świetnie interweniował Szyc. W drugiej połowie było dużo walki. Obie drużyny grały ambitnie. Nie można jednak powiedzieć, by było to wspaniałe widowisko. Kibice nie obejrzeli tzw. setek.

Sobota 7 września LKS Piotrowice – Pogórze Gierałtowice 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Marsowicz (31.)

Składy:
LKS Piotrowice: Kudłacik, M. Rogalski, Marsowicz, Piotr Frączek, Klimczyk, Paweł Frączek (79. Masłowski), Zemła, Żmuda (79. S. Rogalski), Maciej Frączek, Grzywa (58. Merta), Ochman. Trener: Mirosław Zemła.

Pogórze Gierałtowice: Szyc, Zieliński, Zygmunt, Jakubik, Makuch, Hałat, Zając, Krzemień, Dziuga, Ćwiertnia, Lichość.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa