Gol Marsowicza dał LKS Piotrowice trzy punkty – FOTO

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 września 2019 21:26

LKS Piotrowice wygrał na swoim boisku z Pogórzem Gierałtowice 1:0. Gola zdobył Marsowicz.

W pierwszych 10 minutach gry przeważali gospodarze. W 8. minucie dogodną okazję mieli jednak goście.  Groźnie w tłoku uderzył Zając. Piłka trafiła w boczną siatkę. Później mecz bardziej się wyrównał. W 17. minucie po rzucie rożnym futbolówkę przyjął i strzelił  Ćwiertnia. Była to jednak próba niecelna.

W 31. minucie wrzutkę z narożnika boiska wykonywał zawodnik LKS Piotrowice. Głową uderzył Marsowicz. Futbolówka od słupka i dotarła z powrotem do strzelca, który dobił własny strzał. W 43. minucie bardzo ładny strzał z rzutu wolnego zaprezentował Piotr Frączek. Świetnie interweniował Szyc. W drugiej połowie było dużo walki. Obie drużyny grały ambitnie. Nie można jednak powiedzieć, by było to wspaniałe widowisko. Kibice nie obejrzeli tzw. setek.

Sobota 7 września LKS Piotrowice – Pogórze Gierałtowice 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Marsowicz (31.)

LKS Piotrowice: Kudłacik, M. Rogalski, Marsowicz, Piotr Frączek, Klimczyk, Paweł Frączek (79. Masłowski), Zemła, Żmuda (79. S. Rogalski), Maciej Frączek, Grzywa (58. Merta), Ochman. Trener: Mirosław Zemła.

Pogórze Gierałtowice: Szyc, Zieliński, Zygmunt, Jakubik, Makuch, Hałat, Zając, Krzemień, Dziuga, Ćwiertnia, Lichość.