Franciszek Smuda nie obejrzał ciekawego widowiska

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 października 2019 12:19

Niwa Nowa Wieś zremisowała na wyjeździe z Tempem Białka 1:1. Bramki strzelili Lesik i M. Balcer.

Gościem specjalnym na meczu był Franciszek Smuda, były selekcjoner reprezentacji Polski i trener między innymi Widzewa Łódź i Legii Warszawa. Nie był świadkiem wyjątkowo ciekawego spotkania, choć grały drużyny z czołówki V Ligi.

W 25. minucie jeden z zawodników Niwy zagrał długą piłkę w pole karne. Futbolówka odbiła się od jednego z rywali i trafiła do Lesika. Ten przyjął ją sobie klatką piersiową, a później oddał skuteczny strzał z 28 metrów. W 40. minucie błędy popełnili piłkarze zespołu przyjezdnego. Wykonywali stały fragment gry, ale dali się skontrować. Akcję Tempa precyzyjnym strzałem zakończył M. Balcer.

,,To był mecz niegodny tej ligi i miejsc, które zajmują występujące w nim zespoły. Dużo było tzw. kopaniny” – powiedział Kamil Żmuda, trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 5 października Tempo Białka – Niwa Nowa Wieś 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Lesik (25.), 1:1 M. Balcer (40.)

Składy:
Tempo Białka: Koper, Mentel, Żak (68. Wróblewski), Pająk, M. Balcer (73. Zawada), Rupa (84. Bisaga), Ł. Balcer (82. Marek), Frączek, Młynarczyk, Puzik, Gruca.

Niwa Nowa Wieś:  Tlałka, Zięba, Stawowczyk, Gardyński, Mateja, Holewa, Nycz, Flis, Lesik, Żmuda (70. Miłoń), Pindel. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa