Dwie ładne bramki Rymka. Koniec kadencji Piotra Folgi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   1 czerwca 2019 14:05

Iskra Brzezinka wygrała 2:0 na wyjeździe z LKS Palczowice. Dwie ładne dla oka bramki strzelił Rymek. Był o ostatni mecz LKS Palczowice pod kierownictwem Piotra Folgi.

W 24. minucie Rymek oddał efektowny strzał zewnętrzną częścią stopy prawej nogi z lewego narożnika pola karnego. W 65. minucie ten sam zawodnik precyzyjnie wykonał rzut wolny z około 25 metrów.

Po meczu z drużyną z LKS Palczowice rozstał się Piotr Folga, choć w kuluarach mówiło się już o tym już wcześniej.

,,W pierwszej połowie mieliśmy przewagę. W drugiej mecz był wyrównany” – powiedział Piotr Folga, trener LKS Palczowice.

,,Mecz był wyrównany.  Obie drużyny mocno walczyły. Wydaje mi się jednak, że przewaga należała do nas” – powiedział Krzysztof Socha, trener Iskry Brzezinka.

LKS Palczowice – Iskra Brzezinka 0:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Rymek (24.), 0:2 Rymek (65.)

LKS Palczowice: B. Zemła, Romanowski, P. Folga (65. Nowotarski), Nowak, Rokowski, Czopek, Para (46. Nidecki), Chachuła (46. Zwierz) Dzidek (80. Głąb), B. Kowalczyk, K. Kowalczyk. Trener: Piotr Folga.

Iskra Brzezinka: Baruś, Tomasik, Koczur, Wykręt, K Biesik, Wiecheć, Kucharczyk, Nagi, Wykręt, Rymek. Grali również Surowiec i Jaworski. Trener: Krzysztof Socha.