Duży niedosyt w szeregach LKS Rajsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   14 października 2019 19:45

LKS Rajsko przegrał w Myślenicach z rezerwami Wisły Kraków. Z punktu widzenia tabeli wynik nie jest niespodzianką. Patrząc na przebieg meczu to ekipa z gminy Oświęcim mogła pokusić się o lepszy wynik.

W 15. minucie na prowadzenie mogli wejść młodzi Wiślacy. Sędzia zarządził rzut karny. Bramkarz LKS Rajsko poradził sobie z rzutem karnym wykonywanym przez Kasię. W 43. minucie ten sam zawodnik wykorzystał dośrodkowanie kolegi z drużyny i strzelił gola na 1:0.

W drugiej połowie do głosu doszli goście. Mieli kilka bardzo dobrych okazji strzeleckich, ale ich nie wykorzystał. W końcówce piłkę  w siatce umieścił Paczka.

,,W pierwszej połowie rywal był lepszy. W drugiej mieliśmy kilka bardzo dobrych okazji strzeleckich. tak dobrych nie mieliśmy chyba w żadnym meczu w tym sezonie. Nasi zawodnicy zmarnowali dwie okazje sam na sam. Zdarzyło  nam się też nie trafić do pustej bramki. Oczywiście rywal zagrał bardzo dobrze, ale przy lepszej skuteczności mogliśmy pokusić o lepszy wynik” – powiedział Grzegorz Bąk, trener LKS Rajsko.

Niedziela 13 października Wisła II Kraków – LKS Rajsko 2:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Kasia (43.), 2:0 Paczka (88.). Kasia nie wykorzystał rzutu karnego

Składy:
Wisła II Kraków: Al – Ani, Głogowski, Szot (46. Zając), Korczyk, Wolak, Pawłowski (46. Kuchnia), Anioł, Kumah (46. Klimek), Soboń, Paczka, Kasia. Trener: Adrian Filipek.

LKS Rajsko: Księżarczyk, Sieczko, Welber, Matla, Jędrusik, Czarnik (65. Brańka), Senkowski (80. Ogórek), Kukiełka(70.Żyła), Mika, Formas (78. Skiernik), Zimnal (55. Piskorz).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa